Wpis z mikrobloga

@evo1nn: Nawet jeśli zmieniasz numer, nie niszczysz karty sim odrazu, prawda?
Co innego, gdy gubisz kartę to zrozumiałe, ale on ja wyraźnie "zniszczył" z premedytacja.

Zreszta jeśli zmieniasz numer to masz do tego powód, lub planujesz go zmienić, czemu nie odłożył tego na inny dzień? za dużo watpliwości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hmmmmn: To może być poszlaka i coś co wskazuje na niego. Ale dowodem nie może być. Może kupował nowe numery po ty bo były bonusy na start. Ludzie kiedyś na starterach kasę niezła zbijali gdy nie było imiennych. Nie może być to dowód w sprawie bo niczego nie dowodzi.

Nie tłumacze go i to jest bardzo podejrzane. Ale wytłumaczeń może być milion. Więc dowodem nie może być.
@hmmmmn: możliwe, generalnie Paweł bardzo dobrze zna się z tamtejszą policja (podobno byli na ty) i też Iwona zaczęła kręcić z jakimś policjantem. Bardzo ciekawe jest to, że nie przesłuchano policjantów, którzy jechali trasa Iwony i mogli ja spotkać. Pewnie dlatego archiwum x kazało wszystkim napisać, że nie brali udziału w zatajaniu faktów i korupcji
@DrylowanyPomidor: Wiem że go nie tłumaczysz. Jednak, nie niszczysz karty w ten sam dzień, co ci kumpela zaginęła, z która imprezowałeś i do której wydzwaniałeś kilkanaście razy tej samej nocy, ta czynność jest nieadekwatna do zaistniałego wydarzenia oraz jego roli w całym wydarzeniu. Zachowanie nie odpowiada jego zeznaniom i rzekomym intencjom "pomocy". Wyjątkiem jest gdy, delikwent chce ukryć ważne informacje przed organami ścigania wtedy, to ma znaczenie i jest kluczem.