Wpis z mikrobloga

Kochani, mam pytanie. Czy steamdeck jest wart swojej ceny? Czy jest to coś, co na nowo pozwoli mi się zakochać w grach? Krótko o sobie:

- od jakiegoś czasu próbowałem sobie wrócić do okazyjnego grania na komputerze, jednak zazwyczaj kończy się na chęciach. Komputer bardziej kojarzy mi się z pracą i jakoś ciężko znaleźć mi czas na posiedzenie przy jakiejś grze.
- w tym samym czasie, cały czas zdarza mi się ogrywać jakieś gierki na telefonie. Strasznie podobał mi się graveyard keeper, ale ogólny problem z grami na telefon jest taki, ze mało jest tytułów, które wciągają na dłużej

Jakie są za i przeciw Steamdecka? Czy ktoś z was miał podobny problem i Steamdeck mu przypasował? Na plus jest na pewno mobilność urządzenia, ale chciałbym posłuchać tez opinii posiadaczy.

#steamdeck #gry
  • 19
@szaman_aman:
U mnie na razie efekt jak po kupnie switcha, że gram duużo więcej. Tylko że ja gram połowę przenośnie a połowę podłączając mysz i klawiaturę. Np "stacjonarnie" ograłem GTA IV
Przenosnie gierki jak Hades, Vampire Survivors czy Crimsonland wymiatają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szaman_aman: oj tak. Miałem problem aby coś mnie wciaglo. Zaryzykowałem z kupnem decka, a i tak myślałem że po dwóch tygodniach to będzie leżeć i się kurzyć. Myliłem się, kupiłem sporo gier. Gram o wiele wygodniej i mam więcej czasu na gry. Zakochałem się w grach na nowo i w samym decku.
jakiegoś czasu próbowałem sobie wrócić do okazyjnego grania na komputerze, jednak zazwyczaj kończy się na chęciach. Komputer bardziej kojarzy mi się z pracą i jakoś ciężko znaleźć mi czas na posiedzenie przy jakiejś grze.


@szaman_aman:

Miałem do dokładnie tak samo komputer=praca i tyle.
Deck po zakupie wyciął mi jakieś 3 miesiące z życia. w zasadzie nic poza graniem nie robiłem. Nawet książek nie czytałem ;)
wedlug mnie jak nie masz steama na pc i doyebanej biblioteki gier to nie ma co sie w to pchać


@Jechanka: ja mam #!$%@? biblioteke na steamie, ale jak przychodzi co do czego to gram albo w cos co dopiero kupilem albo w cos z game passa.