Wpis z mikrobloga

Hierarchia w sekcie bazyliki Baranowskiej:

1. Bóg
2. Misio zasiadający po prawicy Boga
-
-
-
-
- potem długo, długo nic
7. Biskup Vigano
8. ks. Jacek Bałemba - (wcześniej by był wyżej, ale spadł w zestawieniu z wiadomych powodów)
9. pozostali księża wyświęceni w sub conditione
10. księża wyświęceni w novus ordo odprawiający mszę w starym rycie (mimo że misiek też tu jest)
11. bractwo Piusa
12. Siostra i mama misia
13. Łysy
14 -
-
-
-

17 znowu przerwa xD
18. Sędzia która wydała korzystne dla misia wyroki
19 -
-
-
-
25 znowu pusto
26 - plankton czyli ćcigodni xD
27. Zbigniew Huczko i reszta wrogów misia, którzy mimo że przeszkadzają, to są potrzebni aby w sekcie był nastrój oblężonej twierdzy i misio mógł bez przeszkód besztać plankton.

#wroniecka9
  • 18
@Pan_Precz: oj czcigodny - chyba nie, pytaj dlaczego: ks (?) Dawid Nowak podniósł rękę na księdza Michała W. SDB - za to idzie się od razu do ostatniego kręgu piekieł, nie godne jest nawet wypowiadanie jego imienia w tym zestawieniu, bo takiego heretyka powinno się od razu, przez grzeczność i obecność niewiast, nie powiem co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blogger: No niby Czcigodny Wierny ma rację, ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... z drugiej strony starożytne przysłowie brzmi:
"kto się czubi - ten się lubi"... Może i na ten sposób warto by spojrzeć. Nie jest tajemnicą poliszynela, że pan Michał ma swe pewne ukryte pragnienia w odniesieniu do płci męskiej; więc o ile podniesienie ręki przez niewiastę automatycznie zepchnęło by ją do najgłębszych pokładów czeluści piekielnych,
@Pan_Precz: zgadzam się czcigodny, zwłaszcza że skoro pan misio lubi odprawiać sado-maso względem ćcigodnych, to jest duże prawdopodobieństwo że się w tym że tak powiem zboczeniu upodobał i podniesiona ręka ks Dawida, a tym bardziej ks Bielskiego tylko mogła spowodować niezdrowe podniecenie, z którego kapłan na pewno się musiał żarliwie wyspowiadać przed Bogiem, bo przecież nie przed jakimś tfu! posoborowym posoborowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blogger: trochę się nie zgodzę, najniżej w hierarchii są BABY. Głupie posoborowe baby. Wrogowie Kościoła Świętego sprawiają że prawdziwy katolik wykuwa się w ogniu, jednocześnie są dla Kapłana paliwem w zmaganiu. Głupie baby że swoim durnym gdakaniem, niewieścim jazgotem, obrzydliwymi chuciami - krzyż Kapłana.
@blogger: @masztalarski: @Pan_Precz: @zbigniewtomasz: Zastanawiam się nad pozycją pana Bobka w tym zestawieniu. Z jednej strony to namiestnik Szatana, więc dla ziomka Boga KSIĘDZA Woźnickiego, powinien się znaleźć na samiuteńkim dnie. Z drugiej jednak, wyjaśniony i zaorany przez niego PAN Woźnicki, obsrałby zbroję przed zlekceważeniem tak mocarnej jednostki. Więc musiałby być gdzieś w czubie listy.
Dylemat godny ks. prof. Franciszka Spirago.
@sypiam_w_zsypie: przyznam, że i ja sam z wielkim zaciekawieniem poznam odpowiedź na to pytanie: „które miejsce na liście powinien zająć pan komornik Bobek?” Niestety, za słaby jestem by samemu jednoznacznie i nieomylnie sprostać tej odpowiedzi. Mogę podjąć się co najwyżej takiej próby, swoistego szkicu, że mgr Bobek zasługuje być gdzieś w pierwszej połowie listy, a moja dedukcja wynika stąd, iż skoro sam kapłan Woznicki zdezerterował w dniu exmisji - musi to