Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, 12 lat stażu pracy, 3 lata na produkcji, 9 lat w biurze.
I powiem wam że mam już dość. A przede mną jeszcze 34 lata pracy - o ile nie wydłużą wieku emerytalnego.

Mógłbym cały czas siedzieć w domu, zawsze mam co porobić - zabawa z córką, granie w gry, oglądanie filmów seriali, latanie dronem, jazda na rowerze, grzebanie przy gruzie.itd itp.

Przydało by się wygrać z 2miliony w totka.

Tez macie dość pracowania?
#praca #zycie #przemyslenia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek: Tak, jak nie miałem dzieci to jak głupi myślałem, że pracowanie do 65 rż. to pestka, przecież jestem taki sprawny fizycznie i w ogóle... teraz mam dwóję dzieci i czuję się o 20 lat starszy; z jednej strony to radość, ale z drugiej wysysają energię z człowieka... dlatego staram się do pracy w służbach jako funkcjonariusz, trochę późno, też 31lvl, ale zawsze to pójdę na emeryturę 8 lat szybciej...
  • Odpowiedz
@jabukasiga: no jak byłem sam, nie miałem swojej rodziny to jakoś byłem pełny wigoru do pracy. Teraz odkąd mam swoją rodzinę to mam dużo Energi właśnie dla rodziny a w pracy jestem wypalony - problemy z wstawaniem do roboty, wszystko mnie męczy i wkurza w pracy
Ciekawe czy łatwo dostać się do służb?
  • Odpowiedz
Ciekawe czy łatwo dostać się do służb


@kopek: I tak i nie, zależy od wielu czynników, zaczynając od tego, jaki region polski (na zachodzie łatwiej). Zależy też jaka służba, jakie masz doświadczenie i kwalifikacje itp.
  • Odpowiedz