Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
Już w kołchozie zaczynają sie rozmowy na temat kto i w jaki sposób będzie spędzał sylwestra. Czasami zdarzy się że ktoś mnie o to zapyta, to odpowiadam że będę chlał z kolegami.
Oczywiście jest to kłamstwo bo jak co roku będę w mimowolnej samotności gnił przed kompem.
#przegryw #samotnosc
M.....2 - Już w kołchozie zaczynają sie rozmowy na temat kto i w jaki sposób będzie s...

źródło: comment_1671503071CgKgA5EYfhGwpNtU0XxpNR.jpg

Pobierz
  • 9
@ZinedineZidane10: nie mylmy dyskoteki z taką knajpą, gdzie masz po prostu bar. Od pewnego czasu chodzę do takiego lokalu, gdzie już nawet obsługa mnie poznaję. Nie jest to chyba metoda na wyjście z samotności, ale lepsze niż siedzenie samemu w domu. Zawsze ktoś mnie zagada - na ogół kompletni dziwacy, ale ostatnio jedna różowa się mi przyglądała... Oczywiście zabrakło odwagi, ale może następnym razem wezmę się wreszcie w garść i chociaż
@truchuo: znam taki bar dla ludzi z mroczną przeszłością, za każdym razem gdy tak wchodzisz masz 33% szans że zasłużysz sobie na kosę pod żebro, 33% na to, że jakiś bandzior poprosi Cię o wyprowadzenie psa, a 34% że nic się nie stanie, ewentualnie, że zaczepiać Cię będzie w jakiś sposób lumpenproletariat:)