Wpis z mikrobloga

Nienawidze tego kraju XD Pytam kompletnie serio, czym to się różni od partii Jedna Rosja i Rasija Today? Pierwszy policjant w kraju, generał, przemycił granatnik przez granicę i #!$%@?ł strop na komendzie, narażając życie innych pracowników. Nawet to nie jest wystarczające aby go zdymisjonować. PiS i cały elektorat, to banda nieudaczników, która wreszcie dorwała się do koryta, bo w normalnych warunkach byli upokarzani i pomiatani. Jedynie co można wam życzyć, to żebyście zdesek.jpg
#bekazpisu #neuropa #4konserwy
Pobierz kezioezio - Nienawidze tego kraju XD Pytam kompletnie serio, czym to się różni od par...
źródło: comment_1671477602G4ORUNxenZ3ISqd0PmJSTr.jpg
  • 49
Żadna frustracja. Po prostu pluje na każdego z was.


@Vosemite: Nic innego Ci nie zostało. W twojej sytuacji to już faktycznie za późno na samorozwój, jakieś cele życiowe.
Gównorobota w Polszy, gównorobota w Dojczu, gównorobota na Wyspach

Orlen dostał histrorycznych 20k minusów na wykop, jak widać, nikt was tutaj złodziei, oszustów, krętaczy nie chce


@Vosemite: Białek chce.
Jakość, nie ilość mocium panie. Jakość, nie ilość
Gowno wiesz o mojej sytuacji typie xd


@Vosemite: Ale mogę typować.

Na szczęście za rok władza się zmieni i mam nadzieje ze białek za te sprzedanie się gowno dostanie od KO i Kotłowni


@Vosemite: uuuu, a dopiero co czytałem, jak to PiS sfałszuje wybory.
@SzybkiBLN: @Fan_Morawieckiego:
dlaczego jedyną odpowiedzią pisiorków na jakąkolwiek krytykę "rządów" ich ukochanej partii(nawet bez bezpośredniego odwołania do PO) jest "YYY ŁEEE *PIERD* *RZYG* A ZA PEŁOOOO YYYYY ŁEEEE DONALD DUZG YYYY PEŁOOO"
wy nawet nie próbujecie bronić kaczora i jego bandy patałachów, potraficie tylko cherrypickingować pojedyńcze grzechy z czasów rządów obecnej opozycji xD ogarnijcie wy w końcu że całokształt ich rządów nawet minimalnie się nie umywa do zaledwie kilku ostatnich
wam to kaczor, morawiecki, brudna pała, zero i reszta tej wesołej ekipy może do ryja srać a wy się będziecie cieszyć że "bynajmniej peło nie żonci" xDD


@casbah_boogie: Ciekawe, ja mam podobne wrażenie o wyborcach PO. Większość to frustraci, którzy niezdolni zarabiać chociaż 20k złotych miesięcznie z powodu swoich ułomności, mimo swoich oczekiwań, obrażają innych, tylko po to by się poczuć lepiej.

wy nawet nie próbujecie bronić kaczora i jego bandy
dlaczego jedyną odpowiedzią pisiorków na jakąkolwiek krytykę "rządów" ich ukochanej partii(nawet bez bezpośredniego odwołania do PO) jest "YYY ŁEEE PIERD RZYG A ZA PEŁOOOO YYYYY ŁEEEE DONALD DUZG YYYY PEŁOOO"


@casbah_boogie: uwielbiam logikę wykopów, to że wytknąłem rzecz jaka była za PO to już jestem pisiorem xDDD, kij z tym ze w większości postulatów się z nimi nie zgadzam, ale wykopek po jednym wpisie stwierdził, ze pisior xD