Wpis z mikrobloga

Dzwoniła do mnie Pani z pewnej firmy że aplikowałem na jakieś stanowisko ale tam mnie nie chcą ale może wysłać mi na maila ofertę na inne stanowisko żebym złożył cvke no i git i wysłała i jak czytam to ogłoszenie to jakieś 4-5 lat temu składałem na to już i wtedy mnie odrzucili po rozmowie no i nie spełniam tam absolutnie żadnych wymagań oprócz wykształcenia xD
  • 10
@nowekontonowaja: teraz mam takie "o #!$%@? chodzi" bo niby to oni mi jakby zaproponowali że jak jestem zainteresowany to żebym aplikował a z drugiej strony absolutnie nie spełniam wymagań xD wtedy byłem niedługo po studiach coś tam pamiętałem, na rozmowie były i techniczne pytania i branżowe i coś z rysunku technicznego i jakby na każdy temat coś tam powiedziałem/narysowałem a teraz to jak taka sama rozmowa będzie to będę siedział i
@dystopijny_brokul: no ja kiedyś za trzecim razem się dostałem i też już tam nie pracuje xD ale tu jakby wymagań nie spełniam xD widziałem to ogłoszenie i nie aplikowałem bo nie spełniałam wymagań, aplikowałem na inne stanowisko w tej firmie gdzie wymagania spełniałem xD a Pani zadzwoniła żeby złożyć tam gdzie nie spełniam xD
@dystopijny_brokul: nie no właśnie mega duża międzynarodowa firma i trzeba takiej twardej technicznej wiedzy którą może i kiedyś zdobyłem na studiach ale już zapomniałem xD zresztą musiałem się nie popisać te 5 lat temu w trakcie rozmowy o to stanowisko jak mnie nie przyjęli a teraz będzie tylko gorzej oj #!$%@? tam co się stanie najwyżej posiedzę się pobujam na krześle jak głupek i wrócę