Wpis z mikrobloga

Nie mam zwyczaju naśmiewać się z konkretnych osób co do rodzaju i stylu ubioru. To każdego osobista sprawa i jak mu wygodnie to luz. Skarpetki do sandałów? Czemu nie. Ale od zawsze śmieszy mnie nazwa damskiego obuwia jesienno-zimowego tzw "choojoczłapy".
Dzisiaj pierwszy raz widziałem krótka wersję i kislem niemiłosiernie stojąc przed szlabanem.

#modadamska #streetwear #heheszki #modameska
Pobierz mazsynojciec - Nie mam zwyczaju naśmiewać się z konkretnych osób co do rodzaju i styl...
źródło: comment_1671458212NqMlzNnk9yVyKtKO4uEX3H.jpg
  • 4
@mazsynojciec: Pamiętam, że te buty były bardzo modne kiedy chodziłem do gimnazjum (był to około 2012-2015 rok) już wtedy było ogrom memów o nich i bardzo często dziewczynom z nich podeszwy odpadały xD Ogólnie turbo mega zabawne jest to, że przedstawicielki płci pięknej wyśmiewają modę zimową samemu nosząc takie coś lub szorując dzwonami po śniegu i błocie
@SzczeryChopak: To jest akurat prawda też, że z innymi ciuchami wyglądałby dużo lepiej. Bodajże kiedyś często laski nosiły do tego koszulę w kratę/bluze z kapturem i jakieś obcisłe jeansy lub legginsy wtedy to nawet spoko wyglądało