Wpis z mikrobloga

@aleksander-DD: no jeśli kierujesz się opiniami ludzi, którzy na Dahua narzekają, to zważywszy, ze móimy o "Mercedesie" na rynku wideodomofonów, ciężko będzie coś znaleźć lepszego.

Dahua i Hikvision - coś z tego wybierz, oczywiście z rozwiązań IP i będzie dobrze.
@Jarek_P: mercedesami z tych opinii ktore widzialem to sa aravko czy jak to sie nazywalo (sprawdze pozniej) - Dahua i Hikvison byly nazywane od przecietnych po chinskie gowno. Tylko opinie przytaczam jakie widzialem w wiekszosci.
@aleksander-DD: Dahua działa elegancko tylko najlepiej zrobić dla niej osobna sieć a nie #!$%@? wszystko włączenie z tv, modułami bram/świateł,telefonami itp do jednej sieci postawionej na jakimś starym tplinku jak to u ludzi spotykam.
@Voyo: U mnie tplink omanda bedzie smigac wiec nie powinno byc problemu, ale dziki za rade.

Jakis konkretny model podrzucisz?
Ostatnio czytalem ze Dahua ma problem, bo nie wyrzuca na tablecie apki z polaczeniem na ekran, a daje tylko powiadomienie. (Wczesniej dzialalo poprawnie).
@aleksander-DD: VTO 2111 o ile dobrze pamiętam. Montowałem to klientowi w garażu na ścianie bo chcial mieć mozliwosc zdalnego otwarcia/zamknięcia bramy dla kuriera z podglądem i z rozmowa w razie czego i jakoś padło na ten panel.
@aleksander-DD: W Hiku są tylko dwie stacje które umożliwiają pracę bez monitora: KV6113 oraz KV8113
Pierwsza ma tylko jeden przekaźnik, druga ma dwa, więc z niej już wysterujesz furtkę i bramę.

Chmura w hiku działa dobrze (jak na sprzęt z którym miałem do czynienia)

Stacja bramowa DS-KV8113-WME1

Do tego będziesz potrzebował pozostałe akcesoria:

Zasilenie stacji bramowej, dwie opcje w zależności jaki masz kabel puszczony z domu do furtki
1: Switch POE
Eustachygolipachy - @aleksander-DD: W Hiku są tylko dwie stacje które umożliwiają pra...

źródło: comment_1671475691EKngDCoPYDm9WEHSoTyS8s.jpg

Pobierz
@3RRR: No jest:) Wszystko w tym wątku właśnie :)

W Hiku są tylko dwie stacje które umożliwiają pracę bez monitora: KV6113 oraz KV8113

Pierwsza ma tylko jeden przekaźnik, druga ma dwa, więc z niej już wysterujesz furtkę i bramę.

Chmura w hiku działa dobrze (jak na sprzęt z którym miałem do czynienia)

Stacja bramowa DS-KV8113-WME1

Do tego będziesz potrzebował pozostałe akcesoria:


Zasilenie stacji bramowej, dwie opcje w zależności jaki
Eustachygolipachy - @3RRR: No jest:) Wszystko w tym wątku właśnie :)

 W Hiku są tyl...

źródło: comment_1671479221ex5tKeDE8zEOlrXAfTDuol.jpg

Pobierz