Wpis z mikrobloga

Działa wam Firefox 108 na Fedorze z uBlockiem? Ja musiałem zrobić downgrade do 106 bo inaczej się zawieszał (tylko z ublockiem). To dość dziwne, bo bug jest już od paru dni a nie widzę wielu takich zgłoszeń więc podejrzewam, że ten bug do aktywacji potrzebuje dodatkowych warunków, więc jeśli wam działa to dajcie znać.

#firefox #fedora #ublock
  • 14
@spidero: A więc usunąłem tę bazę IndexedDB służącą jako cache ublocka i teraz to działa. Czyli faktycznie były potrzebne dodatkowe warunki (włączony tryb prywatny, który u mnie cały czas jest, upgrade z poprzedniej wersji, w której w jakiś sposób gdzieś nie było klucza, który musi tam być), ale nadal nie wiem dlaczego przy 106 to działało.

EDIT: Ach no tak, bo w 106 jeszcze nie było szyfrowania IDB w trybie prywatnym.
@Smokk: Ok, zwierzęta, które są określane kryptydami mogą istnieć w rzeczywistości, choć nie muszą. Dlatego zamiast kryptyd musisz teraz wymyślić coś, co nie może istnieć, tak jak np. duchy, zjawiska paranormalne, życie po śmierci itp.
@TrzyZnaki No właśnie masz 100 procent racji. Przecież duchy, zjawiska paranormalne, życie po śmierci tak naprawdę nie mogą istnieć. One są po prostu zbyt twardym faktem naukowym by w ogóle zwątpić w ich istnienie. Dzięki. Teraz czuję się dużo lepiej.
@TrzyZnaki Powiem więcej. To wszystko co jest w Star Treku, Jedi, Harry Potter, Wiedźmin, wilkołaki, Geralt, Joda, Dumbledore, Sauron, Gandalf, Frodo. To wszystko jest prawdą i istnieje naprawdę. I wiesz co jest najlepsze. Że ja tak na poważnie. Oto co sam Tolkien powiedział. ,,End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take". I to profesor po samym Oxfordzie.
One są po prostu zbyt twardym faktem naukowym by w ogóle zwątpić w ich istnienie.


@Smokk: Przejęzyczyłeś się, poprawna wersja to: ich brak jest po prostu zbyt twardym faktem naukowym by w ogóle zwątpić w ich nieistnienie.
@TrzyZnaki: Nie. Uwierz, że się nie przejęzyczyłem. Napisałem dokładnie tak jak chciałem. Sugeruje nawet, że to teraz Ty się przejęzyczyłeś. Ale wybaczam. Młode to głupie.