Wpis z mikrobloga

@dziolejos: Po prostu widzę, że ktoś go tworzył ma g#wno pojęcie o piłce. Meksyk - Polska był jednym z najgorszych meczów na mundialu, ale chodzi mi o inne pozycje przy których zasypiałem z nudów a oni dają te mecze do czołówki najlepszych.
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Mam świadomość, ale u nich teraz jest zmiana i to pokoleniowa i trenerska zarazem. U nas takie zmiany mam co 2-4 lata z nadzieją, ze tym razem będzie inaczej.

Włochów w sumie nie śledzę aż tak, ale jedna i druga reprezentacja była chyba MŚ w ciągu ostatnich 15 lat? Do tego obecnie kadra Włochów wyglądała naprawdę mocno, wpadki się zdarzają każdemu, szczególnie przy tej ilości meczy. Różnica taka, że
  • Odpowiedz
@SpiderFYM już było dobrze, już zapomniałem o tym pazdzierzu, to musiałeś przypomnieć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Niemamwiedzy: jakby tak sobie obejrzeć jedno po drugim spotkanie Polska-Meksyk i finał Francja-Argentyna to chyba wylewu można by dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zupełnie dwie różne dyscypliny sportu i to pomimo tego, ze Francja przez 75 minut nic nie grała xD
  • Odpowiedz