Wpis z mikrobloga

Nie mogę zasnąć i jest to co zwykle gdy leżę i zasnąć nie mogę a przy kompie nie siedzę. Masa negatywnych myśli. Że po co się urodziłem, że moje istnienie to jakieś nieporozumienie, że moje życie to niekończące się nieszczęście, że czemu już tak długo, że w jakim celu cierpię, że to ja powinienem się zabić, a nie znajomy co w tamtym miesiącu to zrobił, on miał rodzinę, mieszkanie. Ja mieszkam kątem u matki która nawet nie chce bym tu mieszkał. Nie potrafię nic zmienić, nie mam siły, chce tylko nie żyć, nie cierpieć, czy to na prawdę tak dużo?
#depresja #przegrywpo30tce #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@dizzy126: Za dużo o sobie myślisz w zbyt negatywny sposób przez co masz niską samocenę, ja wiem że jest ciężko coś zmienić ale idż do pracy, jak zaczniesz zarabiać własne pieniądze i staniesz się niezależny może wtedy przestanie cię męczyć sumienie że zmarnowałes sobie życie NEETując na utrzymaniu matki. Depresja ci sama od siedzenia w domu nie przejdzie, jak będzieś myślał w ten sposób i nic nie zmienisz to możesz rzeczywiście
  • Odpowiedz
@Jerry664: No to jeżeli pracuje i ma pieniądze to niech odwiedzi lekarza to dostanie na to(depresję) jakieś piguły. Chociaż nie sądze że na dłuższą metę mu one pomogą, jeżeli nie przestanie myśleć że jest 0.
  • Odpowiedz
@bialy5678: 3 lata byłem na bezrobociu nie chcąc być na bezrobociu, to strasznie wyniszcza, moja praca też mnie wyniszcza ale z powodu tego jaką firmę mam i co robię, próbuje ją zmienić ale poprzednie rozmowy kwalifikacyjne kończyły się fiaskiem przez to jak się przez depresję zachowuję, zbyt wycofany i niepewny siebie (nie da się jej ukryć w pełni :( ale nie idę w ekstremizm, że się od śmieci wyzywam, bardziej stres
  • Odpowiedz