Wpis z mikrobloga

@Dziango: 4 miesiące dzień w dzień edibles (hempshoty/freshbomby itp) i teraz 4 blanty aurory coś klepią dopiero, ale nie próbowałem innych odmian jeszcze a podobno aurora nie jest taka super... ale wiem na pewno jedno - od jutra detoks co najmniej 1 miesiąc...
@Salicylina: ja tez shukalem to w cztery dni, ale tam zalecana dawka byla 0,10-0,15g/dzien do wapowania wieczorem, tak ze w teorii po dwoch miechach mozna wstepnie pisac o nastepne, zeby nie betonic za mocno. Ale mysle, ze warto jakbys pierwszy do nich podbil, najlepiej jutro, to od razu sie wszyscy przekonamy, czy doktorki to prawdziwi fachowcy, czy banda bumelanto-konowalow, i bedzie odmowa..
@loudkid: a jaką odmianę dostałeś? bo ja mam aurora 20% thc i to nie to :/ , nie klepie jak zioło z ulicy - znaczy nie ma ani gastro ani czerwonych oczu, ani muzyka nie brzmi tak samo, lekki relaks i nic więcej , o wiele słabiej imho, , jak będę brał następną receptę to wezmę canopy growth, podobno jest efekt wow a stężenie thc to samo 20% a aurora jakaś
@loudkid: a22 nie ma w całym mieście u mnie :( , zostaje canopy growth albo po nowym roku coś się w końcu ruszy z red no.2, i jaka w ogóle ta aurora22? dobra niedobra? paliłeś może a20 ? to byś miał jakieś porównanie, jest gastro/oczy czerwone, bo u mnie po a20 nawet w ustach nie jest sucho (a po np. hempshotach jest)
@Salicylina: A20 wjeżdża bardzo przyjemnie, fajny haj pomimo mojej za dużej tolerki. A22 słabsza moim zdaniem ale walory smakowe/zapachowe super, bardzo owocowe. Ja osobiście wole indyk.
Co do sativa to a8/8 bardzo przyjemna, bardziej ziemista
@loudkid: Pomoz mi Pan! Nikt mi nie chce pomoc. Na jaka strone sie zalogowac w celu terapii MM? Co polecasz, bo wiedze ze troche tego jest? Jakie przypadlosci kwalifikuja sie na leczenie thc? Stany depresyjne, chroniczny stres itp przejda? Nie chce zeby ci lekarze cbd mi wcisneli. Pozniej to jest przez kamerke e porada czy jak to wyglada?