Wpis z mikrobloga

#obrzydliwiebogaty

Już wiem co zrobię... Złożę koparkę i będę kopał DOGE. Myślicie że jeszcze nie jest za późno i da się na tym coś zarobić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuju84: Myślę, że nie zrozumiałeś idei. Nie interesują mnie stricte kryptowaluty (stąd też brak odpowiedniego tagu) - mają być jedynie drogą do wyższego celu (który sobie otagowałem).

P.S. mógłbyś użyć przecinka w swojej wypowiedzi, bo w zależności gdzie się go postawi to całkowicie zmienia się jej sens (nie wiem jak ją mam interpretować).
  • Odpowiedz
@DavidPL: Postawione przez Ciebie pytanie brzmi: Myślicie że jeszcze nie jest za późno i da się na tym coś zarobić? Zadałeś je w kontekście DOGE. Więc samo pytanie, jak i spodziewane odpowiedzi dotyczą kryptowalut oraz zarabiania na nich. Przesłanie mojego postu było dość proste, jeśli nie potrafisz trafić z tagiem do ludzi zainteresowanych tematyką to nie sądzę byś był w stanie zbudować koparkę do tych walut.
  • Odpowiedz
@wuju84: Tak myślałem że to masz na myśli jednak chciałem być na 100% pewien. Spróbuję jednak podjąć wyzwanie i zbudować koparkę - w końcu brak wiedzy to żadna wymówka - zawsze można uzupełnić braki i się doszkolić.

Obiecuję też poprawę w tagowaniu moich wpisów.
  • Odpowiedz