Wpis z mikrobloga

@evo1nn: ognisko skonczylo sie kolo polnocy i czesc ekipy poszla dalej siw bawic, nie byly to urodziny kolezanki tylko kolegi, iwona byla zaproszona ale nie bylo jej tam. Poza tym takich glupot jeat znacznie wiecej, auta nie zezlomowal pawel tylko jego kolega, to bylo inne auto pawel mial toyote to zezlomowane to bmw, zeznania zmienial nie pawel tylko patryk, głaby sie naczytaja jakis komementarzy na pudelkach i inmych portalach, potem tutaj
@evo1nn:

- Joanna s i Anna D to 2 różne osoby, Anna D to NT

są hipotezy, że nr tożsamy to była Joanna, ale Anne poprosili znajomi, żeby przyznała się że to jej telefon, dlatego nie przyznała się do posiadania tego nr za pierwszym razem a za kolejnym nagle tak
@Sylwia2137: on nia jezdzil, co do zlomowamego auta byla mowa o znajomym iwony a nie ze to pawel, chyba marek poczytaj starsze artukuly, w tym alarmie sie wypowiada zona pana szostaka, a to dla mnie przekresla jego wiarygodnosc
@Sylwia2137: to jackowski mu probowal wmowic w interwencji ze cos kreci, chlop po prostu mial dwa telefony, chyba ze chodzi ci o jakis inny program, ale nie kojarze zeby bylo potwoerdzone ze pawel klamal na temat telefonu, moze mi umknelo ale nie kojarze, za to zeznania patryka byly przytaczane w publikacjach i ofocjalniw wiadomo ze bylo kilka wersji i wydaje mi sie ze o to ludziom chodzi, po prostu przypisuja to