Wpis z mikrobloga

#rozdajo ale także #wynikirozdajo

TLDR: Jedzonko na pyszne do 50 zł, wystarczy zaplusować, czas do jutra.

Wyniki na samym dole:

Nie będę wołać wszystkich plusujących, więc mam nadzieję, że wpis znajdzie się choć na chwilę w gorących, by każdy mógł sprawdzić i zweryfikować.

W nawiązaniu do tego wpisu, gdzie opowiadam swoją drogę do zostania programistą, chciałbym ogłosić wyniki rozdajo.

Na początku pragnę podziękować moderacji za usunięcie mojego wpisu z gorących po niecałych 10h zabawy. Jak zwykle klasa.

Jednak przede wszystkim pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie. Przeszliście wszelkie moje oczekiwania. Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, jak i za wszystkie propozycje prezentu.

Najbardziej ujęliście mnie ilością próśb wpłat na cele charytatywne. Było ich naprawdę mnóstwo. Niektórzy mirkowie i mirabelki sami wpłacali hajs, za co ogromny szacun.

Już wtedy postanowiłem, że jak dobijemy 5k plusów to zrobię coś dodatkowo. Jednak z przyczyn powyżej nie udało się, ale jestem pewien, że dalibyście radę także:

Zmieniłem lekko zasady rozdajo, postanowiłem podzielić wszystkie wpisy na dwie pule:

-charytatywna
-personalna

Oczywiście obie pule mają po 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie inne zasady w poprzednim wpisie zostały utrzymane

Do każdej puli wylosowałem 1 osobę przypasowując prośbę jaką miała.

Szczegóły techniczne losowania poniżej, może któryś z #programista15k będzie ciekawy:


Dla pełnej transparentności wrzucam nagranie z losowania: https://streamable.com/hw8dmd

A więc wyniki:

Pulę charytatywną wygrywa @Winden - wpłata na zbiórkę, proszę o podrzucenie tutaj lub na priv na jaką zbiórkę mają pójść pieniądzę.

Pulę personalną wygrywa @WerterII - bon na steama - odezwij się przez wiadomość prywatną.

W tym wpisie zamieszczę potwierdzenia realizacji nagród :)

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za udział. Byliście niesamowici, na pewno to nie ostatnie mojego rozdajo tutaj.
  • 6