Wpis z mikrobloga

@embrion: Tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cala afera okazala sie stucznie wygenerowanym bytem opartym na fejk powolaniu odwolujacego sie do nieobowiazujacego przepisu.

Jedno wielkie iksde, 80% +/- plusujacych te wysrywy to boty albo trolle. xD

Rzeczywistosc was zweryfikowala, cry me a river.
  • Odpowiedz
Hahaha, boli prawda? xD


@BayzedMan: no ciekawe #!$%@? ktora, bo hronologia twoich wysrywow ma sie plus-minus tak:

1. nie ma zadnych wezwan to trole, nikt na nic nie dal dowodow->goscie wrzucaja screeny wezwan
2. lokalne media cytuja wykopkow nie bazujac na niczym istotnym ->wywiad z kolesiemz wcr sieradz
3. zadne wazne media o tym nie gadaja -> gosc z wasem, gozdyra w tvn
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: Zesraliscie sie wykopki, afera to wydmuszka, protest to kilkanascie osob na krzyz, zwykli ludzie na to nie poszli.
Cale 8 tysiecy wykopkow, nikt prawie nie przyszedl. xD

Beke mam z was trolle, ile wam placa w trollowni?
Nedzna robota, nauczylibyscie sie programowac czy cos.
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: :DDDD

Nooo, sztuczna afera okazala sie gowno warta, ludzie nie poszli protestowac przeciwko "obowiazkowym cwiczeniom", ktore kij wie czy wgl maja miejsce.
Trudno sie mowi moze nastepnym razem.
Dawaj moje wpisy, ciekawe co tam pisalem xD
  • Odpowiedz
@BayzedMan: mnie koło ch^ja lata co ty tam sobie będziesz pierdział czy to w czasie wolnym czy za srebrniki od karakana
fakt jest taki, że WCR Sieradz wysyłał wezwania na ćwiczenia powołując się na aktualne, będące w mocy przepisy
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Wyszło na to, że obeszło się bez użycia określeń, za które można dostać bana. Sam się podsumowałeś. Sztuczna afera, a wezwania miały być korygowane już oficjalnie. Świat fanatyka nie musi być spójny.
  • Odpowiedz