Wpis z mikrobloga

Kilka przemyśleń na temat protestu poborowego w Krakowie
1. Szacun dla przemawiającego pana z długimi włosami. Mówił konkretnie i sensownie. Nie wyzywał nikogo i nie dzielił protestujących.
**2. Brak szacunku dla gościa z lewicy(?) - chodzi mi o tego, który gadał najdłużej, taki w wieku 30-35 lat. Gość chyba zapomniał, że przyszliśmy protestować przeciwko poborowi, a nie przeciwko Kościołowi albo PiSowi. Przypominam, że ŻADNA PARTIA nie była przeciwna ustawie. Jedynie część konfederacji się wstrzymała. Dlatego teraz je*anie tylko po PiSie i Solidarnej Polsce jest bez sensu, bo Lewica tak samo jest za poborem.
Przypominam, że na protest przyszły osoby od lewa do prawa, ateiści i katolicy. Nie ma sensu atakować jednej strony sceny politycznej albo Kościoła.**
3. Libertarianie to partia żart, nawet Młodzież Wszechpolska jest lepiej zorganizowana. To co się wydarzyło w Warszawie to XD Mam nadzieję, że się jakoś zrehabilitują
4. Każdy protestujący powinien zachęcać swoich znajomych do protestowania. Gdyby każdy wziął ze 3-4 kolegów to mielibyśmy przyzwoitą frekwencję.

#protest #krakow #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qluch: nie szkoda Ci czasu na tych zamordystów i przebierańców? Przecież @Libertarianie to partia mem miziająca się z Cukrzykiem i Krabem niemającymi nic wspólnego z poglądami wolnościowymi. Ty się produkujesz, zadajesz pytania a oni za chwilę wrzucą Cię na czarno, bo zacznie robić się niewygodnie. Wiem co mówię, mnie wrzucili na czarno gdy poddałem pod wątpliwość to co napisali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie szkoda Ci czasu na tych zamordystów i przebierańców?


@L3stko: cukrzykowi i krabowi nie szkoda czasu na konfę. Myślę, że im szybciej pokażę naszym libertarianom, że są tym czym sami straszą, tym trudniej będzie im myśleć, że mają rację lub zamienią się pod tym względem w pisowców.
  • Odpowiedz