Wpis z mikrobloga

@sayo300: oh ah, i co to zmieni? Wy tak serio? Nasz rząd zajmuje się youtuberem gdzie w kraju jest #!$%@? jak nigdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) brawka, kurtyna
  • Odpowiedz
@uubus: jak wcześniej jeszcze byłem skłonny uwierzyć że z miesiąc 2 i wraca tak teraz nie ma uja aby ktokolwiek go na yt wpuścił. Jedyna szansa teraz to Sandrę promować a samemu zająć się domem i dziećmi ale jemu na to "honor" nie pozwoli.
  • Odpowiedz
@sayo300: zarabia sobie na kicku + inne źródła. Dzieciaki wysyłaja mu donejty i dalej beda wysyłać lol.
Nie wiem czy pomimo wszystko jest to temat do rozmowy w sejmie przez tych naszych patafianów :) Niech się zajmą inflacją i sytuacją w kraju a nie #!$%@?ą bajki.
  • Odpowiedz
@uubus: tym się nie zajmą ale takiego Nitra z chęcią do wwiezienia wsadzą w końcu brat Tuska. Dla mnie to też trochę nie zrozumiałe że mówili tam o nim ale widać że jest miejsce aby zbijać na tym kapitał polityczny i ktoś to zrobi a Nitro pierwszy do odstrzału. Ja na jego miejscu myślał bym na poważnie o powrocie do Hiszpanii.
  • Odpowiedz
@sayo300: i co mu zrobią? :D raczej pokazują jego przykład do kolejnych ustaw ograniczających naszą swobodę, niczego więcej się nie spodziewam
  • Odpowiedz
@sayo300: mleko się nie zajmie domem, bo tego nie potrafi. Kiedy mógł się nauczyć jak ogarniać dzieciaka i rzeczy wokół niego to siedział i wyzywał przed monitorem, ale przynajmniej przynosił pieniądze do domu. Teraz nie będzie ani kasy ani umiejętności ogarniania domu. Jeżeli Sandra go nie kopnie, to jego dzieciak ma mega #!$%@?. Ojciec to patus bez żadnych umiejętności przydatnych do wychowania dzieciaka, Matka będzie musiała pracować, a w dodatku za
  • Odpowiedz
@uubus: Ten kick tez coś czuje ze za jakiś czas może wyjść z nim afera . Z tego co mówił rock i ten jeden YT za granicy który się zagłębił w tą platformę ,to wyglada na duży scam który jedynym zamiarem jest promowanie hazardu
  • Odpowiedz
@sayo300: czy skutecznie to się okaże w ciągu pewnie 6msc. A czy Yt jest ok miejscem? Według mnie nie :) dobrze, że powstaje miejsce, konkurencja dla yt
  • Odpowiedz