Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite jak bardzo można być debilem i ignorantem i jeszcze mieć poparcie społeczności. Reprezentujesz dno bo zamiast skupić się na przyczynie problemu to widzisz tylko skutki oraz tego który był najbliżej skutku.

GARŚĆ CIEKAWOSTEK DLA DEBILI:
- ciężarówki na noc nie wracają do domu. Bywają po kilka tygodni w trasie więc w bazie NIE MA JAK ODŚNIEŻYĆ CIĘŻARÓWKI. Tir przez ten czas stoi na publicznych parkingach
- tirowiec nie może wchodzić na tira, jest to nielegalne, nie ma uprawnień, dach jest za lekki na chłopa 100kg
- został stworzony paradoks prawny: CIĘŻARÓWKA MUSI BYĆ ODŚNIEŻONA <-> KIEROWCA NIE MA JAK ODŚNIEŻYĆ CIĘŻARÓWKI

Zwiększanie kar nic nie zmieni bo... WCIĄŻ NIE MA JAK ZLIKWIDOWAĆ ZAGROŻENIA ZA KTÓRE JEST KARA. Jedyne co zmieni to więcej zysków dla rządu

Ja proponuję jeszcze jeden przepis: Zakaz wychodzenia z domu bez czerwonej czapeczki z zielonym stempelkiem oraz obowiązek pozyskania czerwonej czapeczki z zielonym stempelkiem tylko i wyłącznie w urzędzie miasta. A pod urzędem miasta policjant, który by was bił za brak czerwonej czapeczki ze stempelkiem po którą idziecie właśnie.

Zamiast #!$%@?ć na rząd lub samorząd aby tworzyli infrastrukturę to wolicie dawać upust frustracji ludziom, którzy nie mają na to wpływu. A jak chcecie uniknąć lodu z dachu to proponuję albo trzymać bezpieczny odstęp albo wyprzedzić jak najszybciej tira.

PS. Nie jeżdżę tirem. Pracowałem w warsztacie ciężarówym i też mieliśmy problem z ciężarówkami które wjeżdżały na halę i woda się z nich lała i też było kombinowanie jak je odśnieżyć

#bekazwykopkow #bekaztransa #bezbek #wykop
SzubiDubiDu - To jest niesamowite jak bardzo można być debilem i ignorantem i jeszcze...

źródło: comment_1671182098d1WgAbq1jwvmstR5vOxjAa.jpg

Pobierz
  • 58
@SzubiDubiDu: niech kierowca zrobi sobie uprawnienia albo wozi gościa z uprawnieniami w trasę #!$%@? mnie to podwyższyć mandaty powinni dla kierowców którzy jeżdżą ze skorupą z lodu na dachu Potem jak taki kogoś zabije to też #!$%@?ć będzie, że nie miał jak xd Nie ruszyłby z postoju i zglosil firmie, że nie może ruszyć tak oblodzonym zestawem to raz dwa znaleźli by rozwiazanie Jednak kierowcy wolą szczać do butli i nie
@SzubiDubiDu: piszesz, ze tirowiec nie moze wchodzic na tira, bo jest to nielegalne i nie ma on wplywu na zasniezenie ciezarowki
a nie zauwazasz, ze tirowiec nie moze jechac nieodsniezona ciezarowka, bo jest to nielegalne

jakos mnie to nie przekonuje, to troche jakbys tlumaczyl wracajacego samochodem pijanego kierowce, bo przeciez nikt nie wymyslil urzadzenia, ktore moze obnizyc mu promile we krwi, a on przeciez nie ma na to wplywu, ze jest
@SzubiDubiDu: to niech se kupi długi kij. W ogóle co to za pomysł z wchodzeniem na tira. Dobrze, że zakazane bo debile jeszcze by tak robili. Niech sie zastanowią latem jak to robić, a nie teraz jak przyszła zima to mówią: „no w sumie mamy jeden pomysł, ale jest nielegalny”
niech kierowca zrobi sobie uprawnienia albo wozi gościa z uprawnieniami


@Aquamen: To nie jest kwestia uprawnień, tylko tego że to jest po prostu niebezpieczne i na taką plandekę się nie wchodzi. Gadasz dokładnie tak, jak każda #!$%@? która lepi te przepisy. "Ma być odśnieżone". Jak? - #!$%@? mnie to boli, pora na CSa.

Większość ciężarówek śmiga po austradach i eSkach i staje na MOPach. Widziałeś gdzieś na MOPach rampy? Nie widziałeś.
@tigga: tak wybudujmy jeszcze dla #!$%@? ch księżniczek rampy na mopach z państwowych pieniędzy xD Słuchaj jak ja nie mam sprawnego auta w drodze do pracy i policją wlepi mi mandat to jest kogo wina? Ja też nie mam zdolności żeby to samemu naprawić więc idę do kogoś kto to potrafi Ją tu nie widzę nic innego niż złotówy polskich Januszy bo problem jest do rozwiązania zwykłym wykupem usługi ale oni