Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
Co do komentowanego wpisu odnośnie odśnieżania ciężarówek i budowania ramp do zrzucania śniegu. Mam na bazie taka rampę, w Poniedziałek sam zrzucałem śnieg z aut od 4 rano do 8. Z tym że to tylko jeden dzień, potem moje Ciężarówki wyjeżdżają i wracają dopiero w Piątek. Gdy stoją na publicznym parkingu przy autostradzie takich ramp już niestety nie ma. I żebyście nie wiem ile filmów wysyłali na policje z lecącym śniegiem, nic to nie zmieni. Jest to problem systemowy którego żaden mandat nie rozwiąże. Sam nie chciałbym chodzić po oblodzonym dachu, a co dopiero wysyłać tam pracownika. Jeżeli jest możliwość wejścia do naczepy i postukania w dach, a potem zrobienia paru rundek po parkingu by to spadło to tak się robi. A jeżeli nie da się wejść na naczepę to już kiszka. Możecie tutaj opluwać tirowców ile macie śliny, ale to i tak żadnego problemu nie rozwiąże.

#bekaztransa #motoryzacja #polskiedrogi #zalesie
  • 156
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Nie wyjmą bo to będzie tylko i wyłącznie wina transa. Trochę to obrzydliwe, że wolicie kogoś zabić zamiast wydać trochę kasy na jakieś działania, które miałyby realne przełożenie na rozwiązanie problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wezsepigulke: w jednym i drugim wypadku stanowisz niebezpieczeństwo dla innych uczestników drogi. Co więcej, świadomie siadasz za kierownicę pojazdu który nie nadaje się do jazdy i jeszcze nie widzisz w tym nic złego. W życiu bym się nie zgodził na pracę jeśli pracodawca nie potrafi mi i innym zapewnić bezpieczeństwa.

@KopecyFan: wszystko to się zmieni kiedy zrozumiesz że ty osobiście potrzebujesz żeby te ciężarówki jeździły, nikt tego dla
  • Odpowiedz
trochę kasy na jakieś działania


@h0man: My już wydajemy "trochę" kasy na to, żeby to państwo działało, a ono ma w dupie, bo chce tylko brać. To my też będziemy. A wam będzie na głowę leciało.
Fajne uczucie jak wszyscy mają wkoło #!$%@??
  • Odpowiedz
wszystko to się zmieni kiedy zrozumiesz że ty osobiście potrzebujesz żeby te ciężarówki jeździły, nikt tego dla zabawy nie robi


@wezsepigulke: zobacz wyżej, w cywilizowanych krajach można jeździć bezpiecznie i nie stanowić zagrożenia. Do czasu aż się nie dostosujecie stosowałbym kurację mandatową. we Wrocławiu już polowali. To samo z zakazem wyprzedzania na a4, wyprzedzasz lewym, to nie siofer się musi wcisnąć na zakazie. Dobrze że zaczęli was z dronów kontrolować.
  • Odpowiedz
wszystko to się zmieni kiedy zrozumiesz że ty osobiście potrzebujesz żeby te ciężarówki jeździły, nikt tego dla zabawy nie robi


@wezsepigulke: Tak wiem gdyby nie herosi wożący bułki wędliny itd nasz świat by się zawalił i pogrążył w chaosie. Dziękuje że bohatersko sracie do żwira i stanowicie zagrożenie na drodze. Dzięki temu mam co jeść i w co się ubrać
  • Odpowiedz
dobra. Mogę wydać 10k bo mam małą firmę. Daj rozwiązanie gotowe, a jak zadziała to jeszcze zarobisz miliony


@xspeditor: Za 10k to sobie ziutka do odsnieżania ogarnij, robisz mu papiery, drabina, uprząż i gotowe. według OPa jedno auto to pół godzinki roboty maks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: chyba że 10k to koszt na całość a nie miesięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i tego ziutka z papierami będziesz transportował helikopterem po całej Europie do 10 zestawów OPa? xD Głupi jesteś, kiedyś to zrozumiesz i spokorniejesz.


@wezsepigulke: Przeczytaj wyżej, w uk masz rozwiązania na każdym parkingu. Ziutek ogarnia na bazie. Tylko w uk trzeba zapłacić a co to to nie ma. Ma byc za darmo, państwo daj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KopecyFan: dobre teraz na spokojnie przeczytaj. Na bazie postawiłem bezpieczna rampe z barierkami etc. Na fundamencie żeby to było stabilne. Kierowca bezpiecznie może sobie odśnieżyć, a pomimo tego w Poniedziałki przychodzę od 4/5 rano i zrzucam ten snieg z naczepą, chociaż mógłbym smacznie spać w łóżku i zrzucić to całkowicie na kierowców. Problem mam jak już auto wyjedzie na tydzień i nie przejeżdża przez baze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KopecyFan: Nie wiem czy zauważyłeś ale nie jesteśmy w UK. Tu nie ma opcji zapłacić, tu nie ma ziutka, tu nie ma ramp. Gdyby takie możliwości były to te pretensje byłyby słuszne. Tu jesteś ty plujący się od rana że tiry jadą a ty ich nie potrzebujesz w ogóle, bo bułki i wędliny i w ogóle xD Na majówkę jak pospólstwo uzbiera 2000zł i ruszy nad morze będą pretensje że
  • Odpowiedz
@xspeditor: czyli taka moblina firma odśnieżająca naczepy zimą to może być złoty interes? Nie nie może, bo w tym kraju jest dziadowanie na wszystkim i nikt z kierowców nie zapłacił by za taka usługę bo szansa że dostanie mandat praktycznie jest zerowa.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyłeś ale nie jesteśmy w UK. Tu nie ma opcji zapłacić, tu nie ma ziutka, tu nie ma ramp. Gdyby takie możliwości były to te pretensje byłyby słuszne. Tu jesteś ty plujący się od rana że tiry jadą a ty ich nie potrzebujesz w ogóle, bo bułki i wędliny i w ogóle xD Na majówkę jak pospólstwo uzbiera 2000zł i ruszy nad morze będą pretensje że tiry jadą po
  • Odpowiedz
@xspeditor ja #!$%@?, w czym problem? Jeśli Twój pojazd nie jest dostosowany do ruchu na drogach publicznych, bo zagraża bezpieczeństwu to nim nie jedziesz i tyle. Nie ważne czy to awaria oświetlenia, zły stan opon, czy oblodzenie. Albo dostosowujesz pojazd, albo nie jedziesz.
  • Odpowiedz