Wpis z mikrobloga

Cześć! Z racji tego, że obecnie mieszkam w Dominikanie, poznaję ten kraj od kuchni, chętnie odpowiem na pytania jeśli macie jakieś. Tymczasem łapcie filmik z drona. Konstruktywna krytyka mile widziana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=SGpuuzhG1_I&t=2s

P.S. Jestem na etapie uczenia się montażu filmów, eksperymentuję z różnymi wariantami, przejściami.

#dominikana #podroze #podrozujzwykopem #wakacje #drony #emigracja #traveloversky
Pobierz TravelOverSky - Cześć! Z racji tego, że obecnie mieszkam w Dominikanie, poznaję ten k...
źródło: comment_1671122048iQYn4hSXE7CrQ6nn0jRzGH.jpg
  • 14
@TravelOverSky: dron w kuchni? Tego jeszcze nie było, a tu klikam i po prostu kolejny generyczny filmik. (,)

Początki we wszystkim są trudne, bo niestety istnieje nieodparta pokusa, aby spróbować zmieniania zbyt wielu rzeczy na raz. Jednak zdecydowanie łatwiej i efektywniej pracuje się nad poprawą pojedynczych aspektów. Chyba też lepiej wyjść od jakiejś myśli przewodniej (np. jakie odczucie chcesz przekazać) wedle której dobierzesz sobie później całą resztę
@Maniek83: Ogólnie największe ryzyko malarii w Dominikanie jest na brzegach kraju (w centralnej części jest bardzo małe ryzyko). Doszukałam się informacji, że w zeszłym roku odnotowano około 290 przypadków i był to znaczny spadek w stosunku do 2020 roku, i z tego co widzę z każdym rokiem spada liczba przypadków malarii. Ogólnie to ja stosuję sporo repelentów, bo w miejscowościach nad wodą, komarów jest mnóstwo i raz wyjdziesz bez repelentów -
@HansLanda88: Łatwo nie jest, ale nie będe narzekać, bo lubię to robić. Bloga prowadzę w 3 językach, Youtube pewnie będzie tylko w języku polskim + napisy ang/esp, bo inaczej nie mam pomysłu jak to zrobić. Faktycznie przebić się ciężko, zasięgi są jakie są - robię to głównie dla siebie i rodziny/znajomych, którzy chcieli trochę zobaczyć jak to jest mieszkać na Karaibach.

Materiałów mam dużo, bo dość sporo podróżuje, także na pewno