Wpis z mikrobloga

@Krupier: Może, ale dopiero byś się zdziwił jak by od teraz tak wszyscy zaczęli się z tobą droczyć na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robienie z ludzi debili i uważanie, że jest lepszym to oznaka słabości.
2 dawki szczepionki statystycznie nie były głupim pomysłem, dzięki czemu wiemy, że szczepionka na pewno komuś pomogła(Była użyteczna). Jednak bagatelizować, że jak po koronawirusie, tak samo po szczepionce mogło wystąpić zapalenie
Może, ale dopiero byś się zdziwił jak by od teraz tak wszyscy zaczęli się z tobą droczyć na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arriva: tylko, że to nie droczenie się, to robienie z siebie debila. ¯\_(ツ)_/¯

2 dawki szczepionki statystycznie nie były głupim pomysłem, dzięki czemu wiemy, że szczepionka na pewno komuś pomogła(Była użyteczna).


@Arriva: może tak, może nie. Nie o skuteczności jest temat, ale o
Pobierz Krupier - > Może, ale dopiero byś się zdziwił jak by od teraz tak wszyscy zaczęli się...
źródło: comment_1671123056HsLKutsmR23ZeEFhqOtrxe.jpg
@Krupier: On tak zawsze i w każdym temacie, najlepiej olać typa, najlepsze że sam mi się raz pochwalił że maseczki nie nosił i olewał te zasady covidowe. xD

2 dawki szczepionki statystycznie nie były głupim pomysłem, dzięki czemu wiemy, że szczepionka na pewno komuś pomogła(Była użyteczna).


@Arriva: Pomogła rządom w robieniu wałów i koncernom w zarobku w końcu prawie wszędzie kupiono wielokrotnie więcej niż kraj ma obywateli a później zutylizowano.