Wpis z mikrobloga

Mało kto zwraca uwagę na fakt wybuchu w KGP a jak dla mnie to było celowe i kreml maczał w tym palce miałem serie proroczych snów w jednym z nich był ten wybuch a w kolejnych Białoruś zaatakowała Polskę wojna trwała kilka tygodni i dzięki dostawom od ruskich nie była tak gładka i łatwa jakby się wykopkom wydawało przy czym ruskie wypierali się i mówili że to decyzja Białorusi a sami nie atakowali z Kaliningradu żeby wzmocnić przekaz dodatkowo w wyniku zniszczeń i śmierci cywili pojawiły się olbrzymie naciski na to by ten konflikt zakończyć za wszelką cenę i polskie władze przekonały USA do negocjacji z Rosją dzięki czemu ten konflikt się zakończył wiem że pewnie teraz uznacie mnie za szaleńca ale pamiętam to doskonale bo te sny były jak prawdziwe czułem jakbym tam był róbcie screenshoty
#wojna #bialorus #polska #rosja #ukraina
  • 25
@mial85: Zapominasz ze za nami stoi największy sojusz militarny świata którego wydatki wojskowe są wielkości 60%wydatkow wojskowych całego świata. Same USA ma większe wydatki niż Chiny Rosja Białoruś razem wzięte. Prawie 20 razy więcej niż sama Rosja
@mial85: przestań k***a straszyć ludzi jakimiś wpisami z dupy xD tak, Białoruś nas zaatakuje, oni są obsrani dołączyć do inwazji na Ukraine, która już setki tysięcy zabitych i rannych ma, która nie należy do NATO i która większość wojsk utrzymuje na froncie obecnym, a najadą nas, gdzie USA to nasz najbliższy sojusznik wojskowy. Wysłanie kilku ciapatych na granice w styczniu to był maks ich możliwości.
@fiedya: obudziłem się i pierwsze co spojrzałem na wiadomości czy nie ma w nich zamachu na jakąś komendę ale nic nie było i jak dzisiaj zobaczyłem że ktoś strzelił w KGP z granatnika to momentalnie się zgarbiłem
@Waszkawaszka: zanim mnie ocenisz śledź sytuacje z KGP wkrótce się okaże że to był celowy atak ruskich a potem Białoruś wejdzie to może być teraz kompletna abstrakcja dla Ciebie ale zaufaj mi dokładnie taki miałem sen
@Waszkawaszka: Jemu codziennie po 10 osób tłumaczy, ale z orangutanem się nie dogadasz. Dopóki nie będzie 150 tysięcy żołnierzy pod Brześciem, szpitali polowych i z 500 czołgów to nie ma tematu żadnego ataku. Chyba że w urojeniach takich przychlastów :)