Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: ale w sensie mają oceniać jego szkodliwe zachowania sprzed X lat? Takie wyciąganie brudów z przeszłości jest po prostu bezsensowne.
  • Odpowiedz
@GamereQ skąd się wziął argument że on się tak zachowywał kiedyś? On się tak zachowuje dalej, skąd wy to wzięliście że kiedyś? State shoty są pokazywane tylko po to by ukazać jak długo to trwa i że nic się nie zmienia.
  • Odpowiedz
@GamereQ: Ale co to za różnica czy z przeszłości czy nie? Dorobił się pozycji i majątku właśnie takim zachowaniem, więc nie widzę problemu żeby go za to rozliczyć. Tak jakby nie można było rozliczyć gościa który dorobił się firmy, domu, majątku tym że przed 10 laty kradł i miał na to wszystko wkład xD fuck logic
  • Odpowiedz
@Aokx: sam uważałem przez dłuższy czas ten argument za trafny, ale wysłuchałem później kontrargumentów, które mnie przekonały, no i niestety musiałem przyznać się do błędu.

starrk - @Aokx: sam uważałem przez dłuższy czas ten argument za trafny, ale wysłuchał...
  • Odpowiedz
@Aokx: beka z tych komenetri jak tera sie bronia, ze oh czemu niby mieliby atakowac mlekozyniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro on ich nie interesuje. Lepiej nastukac 50 filmikow o qotb i pranksterach, bo wiedza, ze nie maja armii, ktora im zminusuje filmy XD Jestem teraz ciekawy ile osob z tej listy nagralo filmik o paulince od minimajka jaka ona jest zla XD
  • Odpowiedz
@starrk: Nie chce mi sie tracić 15 minut, proszę podaj te argumenty. A jeżeli chodzi o to że powiedzieli 2 smętne zdania w jakimś filmiku nie na temat mlekozyniaka to nie chce mi się tego komentować.
  • Odpowiedz
@starrk: NWASD to nie kanał komentery, nie można wymagać od każdego kanału na yt żeby brał się za takie sprawy. Gadka że twórcy się bali społeczności Nitra bo im wybiją szybę w oknie to XD
  • Odpowiedz
@Aokx: 1) Tak jak zostało powiedziane, komentowanie takich spraw to nie jest przywilej wyłączny dla kanałów commentary, więc zasłanianie się tekstem "to nie jest kanał commentary" to dosyć słaby argument. Tym bardziej, że sam nagrywał rok czy dwa lata wcześniej na Mandzia albo Friza a potem jeszcze Kanał Sportowy, którzy są mimo wszystko niższym kalibrem szkodliwości w necie niż Nitro. Poza tym, idąc tym tokiem rozumowania, nie można wymagać od każdego
  • Odpowiedz
@starrk: 1)Jeśli nawet NWASD jest kanałem komentery(zależy jak patrzeć) to ciężko go atakować za to że wcześniej nie poruszył sprawy Nitra bo jest pierwszą osobą która go zaatakowała.

Poza tym, idąc tym tokiem rozumowania, nie można wymagać od każdego kanału commentary, żeby zabierał się za sprawę takiego a nie innego twórcy.


To nie byle jaki twórca, dla każdego kanału komentery ta afera to smakowity kąsek(Zobacz jaką NWASD ma reklame) no ale
  • Odpowiedz
@Aokx: 1) Czy pierwszą to nie do końca bym się zgodził, bo z tego co pamiętam to Maja Staśko również w swoich mediach krytykowała Nitra. Nie wiem czy koniecznie na yt, bo ona się dopiero chyba tam rozwija, a na ig Ci nie sprawdzę, bo od dłuższego czasu ma profil prywatny, a ja nie miałem i nie mam zamiaru podbijać jej liczby followersów. 2) Tak jak pisałem, powtórzę. Łatwo pisać to
  • Odpowiedz
@nukey: Fakt że niektórzy z tych twórców krytykowali Nitrozyniaka w internecie, Revo sam to odkopał jak go krytykował a jak dopytał NWASD o co z tym chodzi to chłop zaczął kręcić że chodziło mu o specjalne, dedykowane filmy tylko i wyłącznie o Nitrozyniaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz