Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott: sprzedajesz potencjalnie uszkodzony sprzęt bez gwarancji, niewiadomego pochodzenia i chcesz za to "taniej niż w sklepach, ale drożej niż używaną". Nikt normalny nie kupi czegoś takiego nawet za 500pln więc przygotuj się na stada debil albo chociaż ją przetestuj.
PS. Ja dyski niewiadomego pochodzenia, nieotwierane, kupowałem za 50% ich ceny bazowej a używane i7, przetestowane, sprzedawałem niewiele taniej niż nowe.
@ReeceWithouterpoon: ale pochodzenie jest znane i je napisałem w ogłoszeniu. Karta została wygrana w konkursie i przyszła od MSI. Idąc za Twoją logiką używanej też by nikt nie kupił, bo tym bardziej mogłaby być uszkodzona. Jak nie pójdzie za 3k, to zjade z ceny, nawet juz teraz mógłbym zejść o te 2-3 stówki, ale nie o 1/3 tego za co wystawiłem
@Michael_Scott: nic nie napisałeś to po pierwsze.
Druga sprawa to gwarancja, jeśli jej nie ma/nie przechodzi na następną osobę to karta jest warta odrobinę więcej niż złom.
Trzecia sprawa, jak kupuję coś używane to proszę o zdjęcia czy nagrania zrobione teraz i uczciwy sprzedawca zawsze mi takie rzeczy wysyła. Jeszcze się nie naciąłem nigdy, nawet jak kupowałem 10letnią kartę graficzną.
I wybacz ale profesjonalnie zajmuję się wykrywaniem oszustw (i znajdowaniem kruczków
@ReeceWithouterpoon: dobra, podpytam w takim razie organizatora konkursu jak wygląda kwestia gwarancji, bo mozesz faktycznie mieć racje, a szkoda za grosze to sprzedać. Sam niestety tej karty nie przetestuje, bo nawet nie mam stacjonarki, dlatego też ją sprzedaje. Dzięki
Karta została wygrana w konkursie i przyszła od MSI.

Bez gwarancji


@Michael_Scott: zadna kombinacja w opisie nie sprawia, ze zamykam ogloszenie szybciej xd. Dla wiekszosci ludzi jest to kot w zafoliowanym worku i za tyle tez chca zaplacic. Wolalbym juz rok uzywana ale na gwarancji.