Wpis z mikrobloga

Czy was też #!$%@? fakt, że na konsole wychodzi bardzo mało gier, które można grać lokalnie w większej ilości graczy?
Pamiętam jak miałem PS2 to praktycznie każda gra miała opcje wielu graczy, jakiś dodatkowy tryb, albo całą grę można było tak przejść. A najbardziej #!$%@?ący jest fakt, że wychodzi kolejna część jakieś gry i poprzednia miała takie możliwości, a teraz nie ma? Np wszystkie gry wyścigowe, albo seria gier ratchet and clank.
Kupujesz konsole, przychodzą do Ciebie znajomi i jedynie w co możecie pograć to bijatyki albo fife.

Moim zdaniem powinno być to narzucone przez producentów konsol, ale hajs sie pewnie by nie zgadzał. Chociaż w moim przypadku bardziej byłbym skłonny kupić jakąś gre jeśli miała by tryb co-op, a tak to kupuje jakieś pojedyńcze tytuły raz na jakiś czas bo nie ma nic ciekawego.

#ps #ps5 #ps4 #xbox #konsole
  • 34
  • Odpowiedz
@keep_it_real: no mi bardziej niestety by zależało, żeby pograć sobie w coś z dziewczyną, albo kolegami na imprezie. Nie widze sensu kupowac do jednego domu 2 konsol i jeszcze pozniej po 2 gry, zeby sobie pograc razem.
  • Odpowiedz
@keep_it_real: jestem pctowym fanatykiem i trzymanie pada sprawia mi fizyczny ból. A tak na poważnie, to gry na pcie jest łatwy dostęp do dobrych gier małych twórców (Factorio, Valheim z tych bardziej popularnych) i dobrych starych mmo jak Eve Online, Tibia, Metin. Nawet nie wiem czy te tytuły są dostępne na konsolach.
A może poprostu jestem starym boomerem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz