Wpis z mikrobloga

Właśnie o tym mówiłem. Fajnie że jakieś ogórki nacieszyły się półfinałami i napisały ciekawą historię, ale NIE... ABSOLUTNIE #!$%@? NIE.

100 razy bardziej wolałbym oglądać super widowiska Argentyna-Brazylia i Francja-Portugalia. Oba byłyby rewanżami finałów i oba dostarczyłyby 1000 razy więcej emocji niż ten gówno futbol jugoli i arabów.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Każdy kibic pięknego futbolu podpisze się pod tym rękami i nogami.

#mecz #pilkanozna #mundial
Manfakk - Właśnie o tym mówiłem. Fajnie że jakieś ogórki nacieszyły się półfinałami i...

źródło: comment_1671045975KwbsNExGmtfpZ4pp0vaJKE.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Manfakk przecież wczoraj maroko grało piękny futbol i stłamsiło totalnie Francję, która obie bramki strzeliła na lekkim farcie xD ale rozumiem, że Ty nie oglądasz jak kto gra tylko słuchasz przykładowego Borka jak wymawia znane nazwiska, bo innego wytłumaczenia nie mam na ten wysryw xD
  • Odpowiedz
@Manfakk: Ale marokańczycy spoko grali. Nie tak ładnie jak Francja, czy jak Brazylii sie zdarzało, trochę za ostro ( co jest winą sędziego że im pozwalał), ale mieli swoje momenty. Widać było, że technicznie to nie ten poziom, że zdarzają się indywidualne błędy, ale oglądało sie to spoko.
  • Odpowiedz