Wpis z mikrobloga

Mirki,
Dopadła depresja zimowa, brak chęci do treningów więc stwierdziłem że trzeba jakoś urozmaicić.
Zakupiłem kółka gimnastyczne i się wziąłem za program body by rings od fitnessfaq ( oczywiście pdf za friko z internetu cebula )
Nie sądziłem, że aż tak mnie zweryfikują. Na drążku robię Pull upy z 20 kg + na pasie x 8, dipsy z 30 kg na pasie x 12 na poręczach, a na kółkach ledwo 6 powtórzeń dipsów i to trzęsąc się jak galereta.
Treningi co mnie zaskoczyło mimo wszystko mocno pompują mięśnie, bardzo mocno pracuje core przy większości ćwiczeń.
Polecam serdecznie jak kogoś nudzi machanie sztangą urozmaicić w ten sposób.
Program jest na 18 tygodni, mam nadzieję na koniec robić podciągnięcia jednorącz, pompki na rękach i inne cuda.

#mikrokoksy
#kalistenika
  • 6
@KOLEGAMAMY: pewnie tak, ale jak #!$%@? już dłuższy czas żelastwo to po prostu się to nudzi. Ja tam nie mam ciśnienia stricte na sylwetke, w sierpniu skończyłem redukcje, wyciąłem się - mam zdjęcie na pamiątke i wystarczy mi taki peak formy którego i tak nie jestem w stanie utrzymać przez dłuższy czas bo psycha sitting. Teraz złapałem zajawkę na kółka gimnastyczne, może za 3 miesiące złapie na ścianke wspinaczkową itd itp.