Wpis z mikrobloga

@zjadaczszyszek3000: Ja siedzę 2x 0.01 w S i nie kombinuję, jak wyciągną do góry to dokładam, a jak spadnie to moja strata. Nigdy nie wiadomo co siwy odwali, palnie, że 50pb i jeżeli dane będą dobre w nowym roku to koniec podwyżek i mnie wywali z kapci na wyższych lotach. Jak to na Fedzie, totalny hazard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gonzo91
No właśnie możesz mieć racje bo za dużo kombinowałem ostatnio, ludzie też nie liczą na proste rozwiązania tylko wolą się doszukiwać i kontrariańsko rozkminiać,

Ja stawiam na to że wyjdzie 50bps które jest w cenach, a Mikołaj Powell będzie jastrzębi i popchnie świąteczną wyprzedaż, ale wątpliwości rosną
@Xatoos
50bps i jastrzębi powell który się mocno pieklił i czasem musiał być gołębi bo chyba sam nie wiedział jak wybrnąć to oprócz motania się rzucał gołebie teksty żeby usłyszeli że bedzie git

Powell jasno dał do zrozumienia że trzeba bedzie jechać dalej i nie spełniło się ich oczekiwanie względem spadku inflacji, nawet sądze że inwestorzy zaczną grać pod to że bedziemy mieli konkretniejsze podwyżki, a nie zmiejszające sie plus mamy zaraz
@zjadaczszyszek3000: Większych podwyżek bym nie upatrywał bo wspominał coś 3x 25pb, ale wyrywkowo słuchałem bo sprawdzałem jak mi transkacje latają. Co do rajdu do końca roku to powtarzam to od ponad miesiąca chociaż skala dzisiejszych "spadków" nawet mnie zaskoczyła, wygląda jakby rynek totalnie olał podniesienie stóp albo fundy robią fejk ruch. Bardziej mnie zastanawia i powoli tracę wiarę w to czy zejdziemy w ogóle do 3600 bo tak naprawdę skala strachu
@Xatoos
Tylko zobacz co teraz mamy, nadmierna euforie powstałą na podstawie 4 wyników czyli kompletna ignorancja tego co przed nami i to the moon

Ogólnie zamieszanie jest w tym co.mówił bo raz odpowiadał tak, a raz tak mi utkwiło to że powiedział że nie sprostali swoim oczekiwaniom względem zwalczenia inflacji w tym roku,

Z tą wiara jest tak że czasem przed sama utrata się to spełnia, a na rynku to tymbardziej trza