Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek
Zastanawiające, 3 dni temu na policję zgłosił się koleś którego wizerunek był dostępny w mediach od 12 lat, na bank typ siedział cicho do czasu kiedy nie miał już wyjścia czyli do momentu pokazania jego twarzy. Policja magluje go do późnych godzin nocnych poczym 48h później zatrzymują jej znajomych. Moja teoria jest taka że widział coś ale ze strachu milczał.
  • 21
  • Odpowiedz
@Hekate_1988:

Nie mogę już edytować

@Hekate_1988: Ale co miał użyczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyjechał jak przykładny obywatel odkrecic sprawę xD nawet nie wiedział Ze jest przynęta. Potrzymali go, powiedzieli panie przyjdzie koleżanka to pana spisze. Posiedział pol dnia, reszta wydarzyła się sama
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: ale jaki szantaż? Im nic praktycznie za te 3 kubki nie grozi... Lisu, czyli ten oszust w okularkach grający od lat w te kubki, wygrał w sądzie i został uniewinniony, bo powołani biegli nie byli w stanie udowodnić mu oszustwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@shnitzel też tak uważam. Wówczas wystarczy mieć podsłuchy na znajomych telefonach i czekać jak zareagują na "odnalezienie pana ręcznika" po 12 latach i sami się mogli wkopać.

@Hekate_1988 "idziesz pierdzieć za 3 kubki albo pomagasz nam i sobie " ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hekate_1988: @shnitzel: a pójdę nawet dalej, taka osoba może wcale nie istnieć, wszyscy czekali na reakcję Pawełka po tych rewelacjach, a przeszukania to wywieranie presji i montaż techniki w jego chacie. Myślę, że był obserwowany już od kilku lat.
  • Odpowiedz
@Szakalio: Śmiać mi się trochę chce, ale to taki śmiech przez łzy xD wydaje się ze zbrodnia idealna, przez 12 lat typ hardo obstaje przy swoim i jest nie do ruszenia a tu nagle jeb xD
  • Odpowiedz
  • 7
@shnitzel śmiała koncepcja( ͡º ͜ʖ͡º) Tak btw jak byłam bardzo chora i przekonana o swojej rychlej I nieuchronnej śmierci, w duchu zalowalam że nie dowiem się już za życia co stało się z Iwoną Wieczorek. Kto wie może w końcu przyszedł czas na prawde
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ja się bałam w pewnym momencie ze posadzą jakiegoś łebka byle zamknąć ludziom mordy i zamknąć śledztwo.


@shnitzel: skad wiesz, ze Browar nie jest takim kozlem ofiarnym?
  • Odpowiedz