Wpis z mikrobloga

po co ten ruch?


@mial85: Żebyś móżdzył, a maupa i jemu podobni dostali podkładkę, że kartofel coś robi, bo ten ostatni nie chce z okna wylecieć. Tego piwnicznego, zakratowanego i ze skutkiem śmiertelnym, jeśli wiesz, co mam na myśli. Do tego polscy i natowscy wojskowi też muszą móżdżyć i pewnie część sił zarezerwują na obstawienie granicy z Białorusią (na co maupa liczy), więc pozbawią się ich na ewentualny wjazd na Ukrainę
@13f14: ok możesz tak uważać ale jak myślisz że Baćka czołgi ze znakami identyfikacji bojowej ustawia pod granicami z Polską tak o żeby sobie postawić to możesz się niedługo obudzić z ręką w doopie jak ta banda ekspertów co uważała w lutym że ruscy tylko straszą ale obyś to Ty miał racje a ja się mylił
No i zajebiście, poważni ludzie jak się kłócą to strzelają, po co się bawić w jakieś dyplomatyczne przepychanki jak można lecieć na czołgi?

@mial85
@mial85: Nie mam zamiaru przeżywać każdego pierdnięcia agrofuhrera. Te znaki, o których wspominasz, mają taką moc, że podnoszą ciśnienie ludziom, którzy je zobaczyli i wiedzą o co chodzi. Kartofel o tym wie. Jaki z tego wniosek?