Wpis z mikrobloga

Czas na moją #wykopaka i publiczne #pokapake

Moim Mikołajem okazała się @Futerix i powiem szczerze, że sprawiła mi naprawdę wiele radości, ale po kolei...

1. Zacznę od piw :) W opisie napisałem, że jestem beergeeczkiem i lubię ciekawe piwa. Tutaj dobór różnych stylów trafiony w 10! Degustacja w okolicach Świąt będzie odbyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Miód i przyprawy -> coś czuje, że szybko zużyje miód, bo dzieci chorowite, a przyprawy pewnie jeszcze szybciej bo lubię jeść mięso xD
3. Świeczka też bardzo udana, bo jestem jesieniarą i zużywam świeczki zapachowe w ilościach hurtowych
4. Kinderki już dzieci zjadły XD chyba im posmakowały
5. Na sam koniec zostawiłem książkę, bo chyba najbardziej się ucieszyłem. Bardzo lubię fantastykę i Kinga, a tutaj mam 2 w 1. Książki jeszcze nie mam i nie czytałem więc jest w pyte!

Jeszcze raz dziękuję mojej Pani Mikołajowej i wszystkim życzę równie udanych paczek ()
Pobierz kaczoki - Czas na moją #wykopaka i publiczne #pokapake

Moim Mikołajem okazała się ...
źródło: comment_1671018662rsYRSKQag5uAn8c3QOJ1J5.jpg
  • 22
@pyra123: chyba do każdej dziedziny można zastosować zasadę, że za wysoką jakość i unikalność się płaci odpowiednio wysoką cenę. Jakiś czas temu żegnaliśmy kolegę w pracy, konesera whisky, i jak za pieniądze ze zrzutki komitet pożegnalny kupił mu whisky za 450 zł pasujące do jego upodobań, to było "uuuu, a po co takie drogie, można było za to 5 butelek Jacka Daniela kupić". No, tylko on by je wylał do zlewu
ze zrzutki komitet pożegnalny kupił mu whisky za 450 zł pasujące do jego upodobań, to było "uuuu, a po co takie drogie, można było za to 5 butelek Jacka Daniela kupić". No, tylko on by je wylał do zlewu xD


@zgubilam_kredki: Myślę, że jak dobry ziomek, to na pewno by nie wylał. ;) Ale tak serio to generalnie zgadzam się w stu procentach. Ludzie myślą, że lepiej kupić komuś 5 litrów