Wpis z mikrobloga

Niestety, ale gra z włączonym Ray Tracingiem nie działa, albo działa jak gówno. Zaktualizowałem nowe sterowniki do 3060Ti (wcześniej przez DDU usunąłem stare), czy to w ustawieniach RT czyl Ultra RT w rozdzielczości 2k niewiele ponad 30fps, często też przez Ray Tracing sypało jakimiś artefaktami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co więcej, jak w trakcie gry czy też w menu zmienisz ustawienia graficzne, np. ze zwykłych Uber na RT czy RT Ultra, albo po prostu włączysz sam Ray Tracing to grę #!$%@? do pulpitu, nie da się nawet wczytać save'a XDDD Zgadza się, znowu to zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli w chwili obecnej trzeba grać bez Ray Tracingu, wtedy gra działa OK, ale chyba #!$%@? nie tego oczekiwałem. No ogólnie padaka jak na razie.
#wiedzmin3 #wiedzmin #cdprojektred
  • 21
Czyli w chwili obecnej trzeba grać bez Ray Tracingu, wtedy gra działa OK, ale chyba #!$%@? nie tego oczekiwałem.


@TechnoYoda: Trzeba DX11 włączyć jeszcze na DX12 zawsze działa jak gówno nawet bez RT xD
@MarteenVaanThomm: Tak, zainstalowałem je właśnie, tak jak wspomniałem przez DDU w trybie awaryjnym usunąłem stare sterowniki. W ustawieniach Uber, z DLSS na Jakość, z włączonymi HairWorks na maxa gra chodzi idealnie i w rozdzielczości 2K trzyma ok. 100 fpsów. Ray Tracingu nawet w tej chwili nie mogę włączyć, sprawdziłem, od razu #!$%@? mi grę do pulpitu...
@Azurusek: niestety też nie działa, w zasadzie tylko jak przestawię suwak Ray Tracing na Właczone grę z automatu wywala z błędem i nie da się nawet wczytać save'a, muszę całkowicie wyłączyć go... Dziwne.
@Azurusek: hah, faktycznie działa. Uber + RT (trzeba przestawiać bez właczonej "gry", tylko z menu). Niestety fpsy mocno #!$%@?. Samo Uber+RT w Białym Sadzie ok. 45fps. Uber+RT i te pozostałe trzy opcje, ok. 35-40fps. Nie chce myśleć w dużym mieście. No cóż, widocznie za słaby komp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TechnoYoda: To raczej jest rozwiązanie aby w ogóle uruchomić grę, możesz teraz do woli zmieniać, do czasu aż znowu nie ustawisz czegoś tak że gra się wywali i znów będziesz musiał wszystko ustawić na ultra żeby grę odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)