Wpis z mikrobloga

Panie Wolski aka militarysta, cytuje tu twoja słowa. Mocne, jak na kogoś kto regularnie hejtuje na pewnym forum od półtora roku Bartosiaka w swoim kółku adoracyjnym a jak już jest znana osoba a nie anonimem to nie chce przyjść na debatę. Troche to dziwne bo sam piszesz ze to sa co wygaduje Bartosiak to bzurdy, brednie i banaly wiec teraz powinienes go łatwo zaorać. Mial to zalatwic Wojczal w twoim imieniu no ale okazalo sie ze Bartosiak sie wybronil i nie poszlo mu z nim tak latwo (wiem wiem, bartosiak zastosowal takie chwyty zeby wyjsc na wizerunkowo madrego (bo to hochsztapler) ale jak sie temu przyjrzy to same glupoty, a ja jako laik tego nie zauwazylem) to jednak troche sie wstrzymales z antybartosiakowa fobia ale dalej unikasz debaty. A przeciez tu chodzi o cos wieciej niz tylko o ciebie. Skoro koncepcje Bartosiaka sa bledne to twoim obowiazkiem jako patrioty (ktory nagania wszystkich do #obowiazkowecwiczeniawojskowe )jest przeciwdzialaniu temu "mistyfikatorowi" ktory chce zniszczyc nasz kraj? Prawda?

Bartosiak nie jest wizjonerem, ani nawet sprawnym politologiem, tylko sprawnym mistyfikatorem, pajacem, przebierańcem.


TAK TAK TAK

Post miesiąca z którym się zgadzam tak bardzo jak rzadko z którym. Cała ta ANW to taka farsa i bzdura że masakra.

Anyway - ponownie widać że Jacek Bartosiak naprawdę nie ma pojęcia o militariach.

Trochę się ośmieszasz, bo "pivot" na Chiny to jest określenie ukute globalnie zanim Bartosiak wszystkim myślącym (tu lokalnie) obrzydził słowo "geopolityka" swoim niezrozumieniem dzieła sprzed 100 lat, którego najprawdopodobniej w całości nawet nie przeczytał.

Od większości krytyków mecenasa Bartosiaka różnie się tym że przeczytałem jego książki i włos mi się na głowie zjeżył


W międzyczasie przerywnik historyczny.

Profesor Nadolski zaorał pługiem pięcioskibowym mecenasa Bartosiaka.

Pliss, jak chcesz mnie triggerować jako politologa z wykształcenia to bartosiakowe bredzenie jest do tego idealne.

Z dwojga złego to ja już wole PiSowskie pomysły powrotu Zety i 14 dużych ZT w WL niż pomysły dr Bartosiaka


A na koniec hit. Nasz znakomity prognostyk twierdzil ze stawiajac w kwestiach obronny na USA stawiamy na zlego konia. No no, ciekawe na kogo powinnismy postawic wedlug niego.

Ja dalej z tego szydzę i będę szydzić ponieważ właśnie w PiSie się nieco oczka otwierają a poza tym powtarzając się napiszę że od 2015 stawiają nie na tego konia co trzeba. Za co właśnie płacimy._

#wolski #bartosiak #strategyandfuture #wolskiowojnie
ziemba1 - Panie Wolski aka militarysta, cytuje tu twoja słowa. Mocne, jak na kogoś kt...

źródło: comment_1671018385oHTWW1d8zJOzgBJo9Vxa95.jpg

Pobierz
  • 6
@iCieliSu: Na 99,9% tak, bo na Forum Polskich Wieżowców też ma taki nick.
Zresztą pamiętam wpis Wolskiego na jego grupie na fb "ObronaPro", gdzie jakoś na krótko przed wojną zapewniał, że Polsce nie grozi żadna inwazja ze strony Rosji i pisanie takich rzeczy to propaganda i osłabianie jedności NATO i podobne teksty.