Wpis z mikrobloga

Hej! Szukam informacji nt szkoleń na licencję maszynisty w Kolejach mazowieckich. Interesuje mnie wszystko co zwiększy szanse dostania się na kurs (informacje na stronie przeczytałem).

Mój szwagier stracił pracę jako kierowca zawodowy (likwidacja stanowiska), Wraz z żoną mieli tego pecha, że pracowali w branżach które najbardziej dostały po tyłku przez pandemię (transport, linie lotnicze). Chcę mu pomóc złapać jakąś stabilną robotę. Jeśli macie jakieś rady czy kontakt do kogoś kto może pomóc byłbym wdzięczny.
Gość ma 30 lat, ma kilkuletnie doświadczenie jako kierowca (przewóc osobowy i transport towarów). Zdrowy.

#pkp #kolejemazowieckie #km #kolej #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaczuH: Może jako kierowca autobusu? Bliżej od "kierowcy zawodowego".
Zbiorkomy szukają kierowców w całej Polsce, czasem opłacają nawet zrobienie prawa jazdy jeśli ktoś nie ma.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@instalacja: no właśnie tu jest opcja na to, że ic opłaci też licencję która tania nie jest, a rynek maszynistów jest bardziej chłonny o opłacalny niż rynek kierowców na zbiorkomie. Pracy dookoła mnóstwo jeśli masz już papiery i praktycznie jak nic nie #!$%@? to do końca życia masz pewna robotę.
  • Odpowiedz