Wpis z mikrobloga

@muchatse wegani sa tak #!$%@? ze nie ma opcji aby w jednym miejscu byly dania weganskie i z mięsem. To dziala odwrotnie. Szukaj knajpy z miesem gdzie moga dac cos bez miesa.

A jeśli chcesz zrezygnować z miesa to Vega bar na rynku mial spoko dania które jako ciekawostka zadowalaly rowniez mięsożerców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@muchatse: sieciowa ale polecam falla. Różowa wege, ja tak średnio ale burger czy tortilla smakowało dość dobrze, nie żałowałem że tam mięsa nie ma. Z tym, że no jak przedmówca mówił: chyba nie uda się znaleźć wege knajpy z mięsem i odwrotnie. Ewentualnie el gordito ma dobre brutitto wege i przepyszne mięsne burrita
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MadIen: falla czy el gordito? W el gordito to szybciutko ale na miejscu (armia krajowa) to sztućców nie miałem i ciężko się jadło bo dość duże buritta robia. I przy okazji to ich drugi lokal obok placu grunwaldzkiego ma jeszcze bowle które kocham całym sercem i tez są wege do wyboru xD co do falli no to taki standard bym powiedział jeśli chodzi o czekanie. Czyli dłużej niżby się chciało. Niestety
  • Odpowiedz