Wpis z mikrobloga

No dzień dobry. Jako że zbliża się czas świąt, czas radości, czas spotkań z rodziną, czas przypominania sobie o ciotkach, których nie widziało się 10 lat... to też czas na popykanie w FMka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako student (debil), który nie ma już zbyt dużo do roboty w tym okresie (albo tak sobie wmawiam), postanowiłem w końcu przenieść się i siebie do wirtualnego świata piłki nożnej.
Pytałem się jakiś czas temu na tagu, który klub byłby lepszy na pogranie trochę dłużej niż 3 sezony, już prawie byłem w tych Tychach, ale jak zwykle zrobiłem zupełnie na odwrót niż miałem. No i skończyłem w Głogowie. Co mam wspólnego z Głogowem? Że byłem kilka razy na pizzy w niedalekim Przemkowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym jeden z członków sztabu nazywa się dokładnie jak jeden z moich ulubionych prowadzących. Mam tylko nadzieję, że nikt nie studiuje tam gdzie ja i nie domyśli się, o kogo chodzi XD a jakby tak się stało, to obiecuję, że zamówię mu coś z maka, słowo harcerza. Poza tym gra tam słynny sławementeeee, więc kolejna ciekawa sprawa.
W kwestii klubu, mam jakiś dziwny fetysz, który zmusza mnie do grania biednymi klubami na zapleczu najwyższych lig i robienie z nich silnych klubów. W 21 miałem fajny save Puszczą Niepołomice, ale brak czasu sprawił, że go porzuciłem. Tym razem próbuję z dosyć podobnym klubem - niski budżet, dosyć ułożone struktury i brak jakiś wielkich ambicji. Oczywiście też brak pieniędzy na transfery, ale z nie takiego gówna potrafię ukręcić bata.
Jaki jest cel? Mistrzostwo Polski w Głogowie i zakup jakiegoś śmiesznego gadżetu z ich sklepu. Chciałem kiedyś zamówić sobie kubek z Puszczy, ale niestety nie było możliwości wysyłki, a mieszkam zbyt daleko od Niepołomic, żeby tam podjechać i nabyć coś drogą kupna.
Chciałbym również z tego miejsca przeprosić jednego Mirka, który specjalnie zostawił mi followa, aby obserwować moje poczynania w Stomilu Olsztyn. Tym razem będę słowny i nic nie zabierze mi czasu przeznaczonego na granie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co tu więcej pisać, idę analizować skład z nadzieją, że nie położę się do spania o 5.
Do widzenia.


#footballmanager #fm23
Pobierz MrMacix - No dzień dobry. Jako że zbliża się czas świąt, czas radości, czas spotkań z...
źródło: comment_1670966894XSCPKwf07eFq3jSK8TMzQL.jpg
  • 8
W 21 miałem fajny save Puszczą Niepołomice, ale brak czasu sprawił, że go porzuciłem


@MrMacix: ale żeby tak Pana Tomasza Tułacz zwolnić? Po tylu latach? Przecież on tam projekt robi jak Raków Częstochowa Pan Marek Papszun xD

Też mam ten fetysz, to trochę #!$%@? ale dobrze się wtedy bawię, nie lubię zbyt bogatych klubów.
@Krx_S: Stal ma wydaje mi się całkiem fajny potencjał, jest tam chyba kilku, których da się rozwinąć, trzeba na nich chwilę poczekać i będzie można spokojnie atakować ekstraklapę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jest oczywiście mój ulubieniec polskiej piłki - Patryczek Małecki