@EndThis: jakie #!$%@? pęknięcie baloniku, wciągnięcie dwa razy drużyny do finału MŚ dostatecznie dowodzi że jest się zajebistym, nawet jak się nie wygra.
@vind: Nie żeby co, ale w 2014 r. Argentyna bardziej doszła do finału pomimo Messiego niż dzięki niemu, chociaż liczby jakieś tam miał. Tutaj jednak nie ma żadnych wątpliwości, że bez niego, to nie miałoby się prawa udać.
@LM2525: Może nie pomimo, ale przyznaję, że nagroda dla najlepszego gracza Mudnialu w 2014 dla Leo była mocno na wyrost. Argentyna ten finał zaliczyła przede wszystkim dzięki dobrej obronie i genialnemu Mascherano, chłop był wtedy wszędzie, jak Kante w sezonie mistrzowskim Leicester.

Aktualnie natomiast jest inaczej, Messi ciągnie drużynę w każdym meczu zaczynając od gola z niczego z Meksykiem (z Polską akurat nie strzelił karnego, ale tam koledzy szybko po przerwie
@brednyk: Nie, nie będzie, Wydaje się żę Francja ma silniejszą pakę niż Argentyna. Jest tylko jeden piłkarz mioim zdaniem lepszy od Messiego, ale grał tylko parę sezonów, jest to Ronaldinho. Jak Messi jest najlepszym piłkarzem na ziemi, to Ronaldinho był kosmitą, który pokazał jak się gra, ale tylko przez 3-4 sezony.
@sk131: No może przesadziłem, ale śledziłem argentynę na tamtymturnieju i gra i zachowanie Messiego tak bardzo bolało mnie w oczy. W sensie ja rozumiem, że to jest zawodnik typu, że może przechodzić 85 minut, ale przebłyskami wygra Ci mecz. Niemniej są jakieś granice dobrego smaku. To co dziś zobaczyłem i ogólnie widzę podczas tego Mundialu, zupełnie zmienia moją optykę patrzenia na grę Messiego w kadrze, imo to jest zdecydowanie jego najlepszy