Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema,

Ale grupa HR Hrowi Hrem na fb jest rakiem zadałem podstawowe pytanie dlaczego jest tak mało ofert dla studentów trochę też o problemach branży w IT czy kadrach i odpowiadałem w miarę kulturalnie z ludźmi nawet z ironią czy humorem bez bluzgów itp padły ciekawe kwiatki: od odpisujących pokroju Hr to beton czy są skostniałym środowiskiem wątek 1,5 h był i skasowali jakby tam jaka cudowna wiedza była i zbanowani konto z grupy hahaha w sumie 50 odpowiedzi trochę opisało rzeczywistość, niestety screenów nie porobiłem nawet ale chyba nawet nie było by z czego się śmiać ale kogoś zapiekło w dupę mocno.

#hr #julki #janusze Biznesu #janusz #patologie rynku pracy #patologie #brak człowieczeństwa #choroby Cywilizacyjne #it

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6398b1587a12ddf164844321
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
IskrzacyKloszard: No ciekawe anonimie kiedy dyskusja z kimś na jakiś temat bez wulgarności i awantur to frustracja. Każdy sobie może nazywać to jak chce nie mój problem. Po tym się nie zdziw jak kiedyś jakiś Twój temat oceni się jako niewygodny bo tak łatwiej. Najłatwiej użyć cenzury by uniknąć trudnego tematu.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua