Wpis z mikrobloga

Chcę kupić grę dla 9 latki. Ale zależy mi, żeby gra była "ruchowa" w jakimkolwiek stopniu. Zastanawiam się nad Super Mario Party albo Ring Fit Adventures.
Który tytuł byście polecili? Pierwszy tytuł to chyba taki bardziej "zabawowy" i można wspólnie coś porobić. Drugi to ćwiczenia i mam wątpliwości czy się spodoba i czy w ogóle będzie w stanie wykonać wszystkie ćiwczenia.
W nic nie grałem więc kompletnie nie mam pojęcia:)
A może jeszcze coś innego?
#nintendo #nintendoswitch #switch #gry
  • 7
@Uata: Z własnego doświadczenia mogę wypowiedzieć się tylko o Ring Ficie. Uruchamiałem tę grę dzieciom w podobnym wieku, które akurat przychodziły w gości i miały z nim raczej sporo zabawy. Jedyne ćwiczenia, które stwarzały trochę problemów, to te ze ściskaniem lub rozciąganiem ringa, ale teoretycznie istnieje opcja dostosowania potrzebnej siły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uata: just dance jest super i może spokojnie grać (tanczyc) sama, do Mario party chyba lepiej mieć towarzystwo? Ring Fit się wszystkim podoba przez pierwsze 30 min, a potem leży i się kurzy.
@Uata: jeżeli lubi tańczyć to jest just dance i zumba fitness coś tam. U mnie 5 latek gra jak wściekły w ring fit (mozna dopasować intensywność i ilość powtórzeń do wieku - jest 30 poziomów i on gra na 5 ja na 16). Na pewno musi lubić się ruszać bo bez tego nic jej nie zmusi do zabaw ruchowych, to tylko pomoc.