Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RedBaron: Grać na hulldowna równocześnie kręcąc się przy tym ile tylko można, bo właz wszystko łapie oraz możesz też spróbować wrzucić na niego turbo jak nie masz, ja tak zacząłem grać od chyba 90% marki i grało mi się dzięki temu dużo przyjemniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sagez: Jeden z lepszych do wyboru za mniejszą liczbę żetonów, ale tak ogólnie mi się jakoś nim specjalnie super nie grało, ot taki przeciętny amerykański ht z dobrą depresją działa.
@romek898: Świetny czołg, jeden z dwóch, na których udało mi się wbić 100% bez tryhardowania. Grałem z hp, stabą i dosyłaczem, ale gdybym do niego teraz wracał, to pewnie zamiast hp dałbym turbo.
@Sagez: Inne czołgi z przepustki raczej nie są warte uwagi jeśli jeszcze nie masz ae, więc na twoim miejscu brałbym jego, a za resztę żetonów obligacje.

@Finnophile: Mi nie do końca podszedł, ale może po prostu nie potrafiłem w pełni go wykorzystać. Choć tak jak wyżej pisałem, po założeniu turbo czuć różnicę na plus, więc pewnie jeszcze na nim od czasu do czasu zagram, bo na pewno tragiczny w tej