Wpis z mikrobloga

Jak zawsze jestem krytyczny wobec wszystkich naszych „wykwalifikowanych ekspertów”, tak Kiko jest jedyną osobą, w którą naprawdę wierzę. Wiele razy na tagu rozważaliśmy go jako Dyrektora Sportowego. Gość ma naprawdę wysoki % trafionych transferów, do tego szerokie kontakty. Skąd je ma, to nie mam pojęcia xD Ważna jest też jego osobowość. Jest pogodny, otwarty i przyjazny. To naprawdę miła odmiana od zawistnego, małego śmiecia Błaszczykowskiego, #!$%@?ętego i odklejonego Wuja, podatnego na wpływ i nie posiadającego własnego zdania Królewskiego, schowanego w szafie Jażdżyńskiego, czy Sobola rzucającego bidonami xddd

#wislakrakow #pilkanozna #pierwszaligastylzycia #wuja #mecz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@Zi3L0nk4: Ja to bym chciał, żeby Brat wybrał komitet 5 ich największych hejterów z naszego tagu (oczywiście miałbym miejsce zaklepane) i zrobił otwarty panel dyskusyjny, na którym odpowiadaliby na nasze pytania. Ale bym rozjechał św. Jakuba z Truskolas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Peran7: Guła zawiódł, tu przyznaje, że liczyłem na niego. Wuja zbawieniem xddd każdy, kto zna się chociaż trochę na piłce wie, że Wuja jest #!$%@? xd
  • Odpowiedz
  • 5
@SzybkiBLN: Kiko Ramirez, nowy Dyrektor Sportowy, były trener za czasów bandytów. Był odpowiedzialny m.in. za transfery Carlitosa, Imaza, Veleza i Lloncha.
  • Odpowiedz
  • 2
@SzybkiBLN: Ja też! Mam takie podejście, że nie hejtuje jakiegokolwiek klubu, niech sobie każdy gra na spokojnie. Miło, że ktoś inny również to podziela.
  • Odpowiedz