Wpis z mikrobloga

Tyle że ruscy to kłamcy z natury i kłamstwo to domyślny stan ich wypowiedzi


@aarahon: na wojnie kłamie każdy. Myślisz że ilość fejków po stronie UA jest mniejsza? Ja osobiście w to nie wierzę.

dlaczego Ruskie mają zimowe mundury a Ukraińcy nie? Przecież to się kupy nie trzyma


@aarahon: może to UA ma problem z wyposażeniem, a nie Rosja - jak nadaje NATOwska propaganda? ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
ukraińcy pojmują ruskich

no prawda na 100% legit

ruskie pojmują ukraińców

to jest fejk.webm

no ludzie wam to chyba lobotomie na tym tagu zrobili xD

olso kto to wali wiadro na froncie xD


@kondziu96: No bo nigdy rosjanie nie klamali, wcale. xd
Zakryte twarze to tylko element inscenizacji takiej.

Jak ukraincy nagrywaja jencow to normalnei mordy ich pokazuja.
  • Odpowiedz
@kondziu96: Zesrali sie a nie klamali.
Ukraincy jak pokazuja jencow, to normalnie im mordy pokazuja i nawet gadaja do nich, pokazuja ich dokumenty etc, a tutaj?

Musicie byc naprawde glupi by takie fejki lykac.
  • Odpowiedz
tak samo Rosjanie twierdzą że nie ma narodu ukraińskiego. Słowa o zerowej mocy


@Gwendeith: No ale spójrz.. co tworzy naród?

etniczna czy kulturowa jedność
Rosjanie nie są etnicznie jednakowi :p Zaś jaką oni mają kulture?
Ciężko mówić o kulturze narodu, który nawet nie ma historii. Znaczy się ma, ale w całości wymyśloną przez partię :p

Do tego najwięksi ich historyczni władcy, nawet nie byli rosjanami :p (Katarzyna czy Stalin) także elo
  • Odpowiedz
ukraińcy pojmują ruskich

no prawda na 100% legit

ruskie pojmują ukraińców

to jest fejk.webm

no ludzie wam to chyba lobotomie na tym tagu zrobili xD

olso kto to wali wiadro na froncie xD


@kondziu96: pokaż mi taki film ze strony ukraińskiej i twierdzenia, że są legit gdy ktoś zakwestionował albo zalecił ostrożność?
Jest masa filmów z jeńcami z jednej i z drugiej strony, których nikt się nie czepia.
  • Odpowiedz
@Gwendeith: srogie piguły wziąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mie mam zamiaru dyskutować. Ja uważam że rosjanie to nie naród, tylko zbiór niewolników, a ty se uważaj jak chcesz.

No chyba że jesteś faszystą, jak twoi bracia rosjanie, to masz prawo się kłócić o moją opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja uważam że rosjanie to nie naród, tylko zbiór niewolników, a ty se uważaj jak chcesz


@Piesnakoty: I Ty masz prawo mieć do własnej opinii. Wyjaśniłem jedynie, dlaczego nie ma logicznych podstaw, a Ty uznajesz mnie z tego powodu za Rosjanina i faszystę. Wiesz kto tak robi? Faszyści.
  • Odpowiedz