Wpis z mikrobloga

#samsung
Czy ktoś jeszcze miał problem z otrzymaniem zwrotu kasy z promocji od Samsunga?

Kupiłam 16.11 zegarek Samsung Galaxy Watch 4 w promocji 300zł zwrotu w sklepie OleOle.
Zegarek przyszedł, wypełniłam 17.11 formularz na stronie Samsunga, następnego dnia dostałam kod rejestracyjny i cisza. W mailu 21 dni na kontakt z ich strony.
Pisałam na czacie Samsunga 8.12, niby zgłosili reklamacje i miałam dostać następnego dnia odpowiedź - cisza. Napisałam ponownie 12.12 - ponownie dostałam obietnice, że w ciągu 24h dostanę odpowiedź - cisza.
Dzisiaj kazali mi pisać maila do Administratora promocji, ciekawa jestem czy tym razem odbije się echem, czy postraszenie UOKiK może jednak coś zdziała?

Ktoś też się bujał z ich promocjami?
  • 6
@beesarch: obczaj w regulamienie promocji gdzie i jak składać reklamacje, bo stawiam, że samsung niewiele ma wspólnego z tą akcją promocyjną od strony formalno-organizacyjnej. Najczęściej są zewnętrzne firmy, które się zajmują przebiegiem tego typu akcji, choć w tym przypadku ofc moge sie mylić, ale w regulaminie powinno wszystko być.
@evilonep: dopiero na dzisiejszym czacie z Samsungiem zostałam odesłana do Administratora promocji, wkurza mnie, ze na poprzednich dwóch połączeniach z konsultantami mnie o tym nie poinformowano. Z maila w którym dostałam kod rejestracyjny nie wynika, żeby Administratorem był ktoś inny niż Samsung (w stopce, drobnym drukiem jedynie dane do Samsunga).
@beesarch: to chyba to :P https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy/Regulamin_Promocji_Cashback_GW4_300_FINALNY.pdf
żeby nie tracić czasu to przeczytaj sobie ten regulamin, potem złóż reklamacje tak jak tam jest napisz, opisz że spełniłaś wszystkie warunki (o ile spełniłaś, sprawdź) i tyle, powinni uznać. Na tych ogólnych infoliniach to w 99% firm siedzą tam ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia, bo jest duża rotacja i jadą ze skryptów, które mają.
Czy ktoś jeszcze miał problem z otrzymaniem zwrotu kasy z promocji od Samsunga?


@beesarch: u mnie się okazało, że nie miałem zgód na marketingowe bzdety i musiałem to jakoś odkręcać - dlatego kisne z tego jak ktoś mi pisze, że telefon/zegarek wyszedł X, bo przecież był zwrot od Samsunga, ta, jak go dostaniesz :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evilonep: Ole Ole to Najgorszy sklep z reklamą ja za czajnik za 120 zł bujalem się 3 miesiące jak ich postraszyłem UOKIK to kasę miałem na następny dzień