Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczky, mam problem z portfelem Dogecoin, nie odpalałem go 2 czy 3 tygodnie i od wczoraj się synchronizuje. Zostawiłem kompa na kilka godzin, liczba bloków spadła do ~100, ale z powrotem wzrosła do 24k i teraz systematycznie powoli, ale ciągle rośnie... Zostawiłem kompa włączonego na noc, to jak rano patrzyłem zniknął na dole pasek synchronizacji, ale portfel dalej "Out of sync". Po restarcie synchronizuje, ale dalej 24k i systematycznie co kilka minut po 1 bloku rośnie, aktualnie 24956.

Wie ktoś co na to poradzić?

#dogecoin #kiciochpyta #kryptowaluty
  • 12
@Emdowu: Mam starą wersję portfela, ale po zastosowaniu się do porady Tleilaxianina synchronizacja zaczęła się od nowa i przebiega elegancko, przez 2 godziny spadło do 40 kilku tysięcy i sukcesywnie postępuje. Także stwierdzam, że wszystko już ok i pozostało czekać :)
@zapomnialem_hasla: Tutaj w komentarzach masz odpowiedź http://www.wykop.pl/wpis/6939316/mirki-ile-wam-sie-synchronizuje-portfel-juz-kilka-/

"Przerabiałem ten temat i miałem identycznie. Robisz tak: kopia pliku wallet.dat następnie usuwasz pliki wallet.dat oraz pliki blkindeks.dat oraz blk0001.dat . Usuwasz stare pliki starego portfela. Odpalasz nowy wallet 1.4 ,zamykasz go. Następnie podmieniasz nowy wallet.dat wygenerowany przez wersję 1.4 na ten z kopii zapasowej. Czekasz aż Ci pobierze wszystkie bloki do 2 dni. I wszystko będzie grało"