Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi z #uk #anglia mianowicie czy macie jakieś sposoby jak można uszczelnić te okna góra dol zeby nie wiało? 10 stopni w pustym pokoju po nocy to tragedia, grzejniki elektryczne wiec 24 ns dobe chodzić nie mogą bo nie wyrobie. Ewentualnie używał ktoś olejowych? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 14
B&Q sprzedaja rolki takiej miekkiej i cienkiej gumki z powietrzem w srodku i klejem od spodu do uszczelniania drzwi i okien, pewnie chodzi jako jakis windows seal lub cos podobnego.
Nieraz takze Lidl ma takie rzeczy w sprzedazy na srodkowej alejce ale to trzeba trafic.
@feliciana ja kupiłem taka samoprzylepna ussczelke w formie taśmy 20 metrowej na Amazonie i elegancko ale muszę powtarzać proces co roku bo przy ciągłym zamykaniu i otwieraniu się odkleja/odkształca
@feliciana w środku tylko tak od wewnątrz że przy zamykaniu jakby samo układa się do środka i koniec problemu z przciagiem ..tylko jak będziesz co chwilę otwierać i zamykać to w końcu się osunie itp
@feliciana no to taka pianka jest sie skurcze do nie wiem 0.1mm . Mam to na całej długości drzwi pcv na ogród i w dwóch oknach w łazience i malej sypialni . Klej trzyma jak sam sk.. można kupić tańsze odpowiedniki ale klej do niczego nie przywiera więc można ale jedynie jeśli nie planujesz otwierać przez całą zimę