Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: Bardzo lubię akcje, w których Misio przegrywa w starciu z kobietami. Ta bezsilność mizogina, która MUSI znależć ujście. I znajduje. A że to w gruncie rzeczy prostak (choć nie prymityw), to wali na odlew poniżającymi określeniami. Tylko, że nikogo nie poniża. Bo za audytorium ma swoje bezmózgie owce, zamiast sądowych prostytutek i innych dziwek z policji. Więc frustracja narasta i siedzi mu drzazgą w dvpie. Dlatego z braku laku, wyżywa
  • Odpowiedz
W gruncie rzeczy nie przegrywa z kobietami tylko z systemem. Wladza sędziego nie wynika z jego potęgi czy zdolności tylko z tego, że stoi za nim państwo. To jeszcze samo w sobie nie znaczy, bo za Stalina czy Hitlera też sędziowie sporo mogli i to wcale nie dlatego, że byli tacy ekstra.
  • Odpowiedz
@yosemitesam: jest to bardzo mądry ruch, zwłaszcza że sam będzie niedługo oskarżonym, żeby wszystkich sędziów z VIII wydziału karnego sądu Poznań stare miasto obrazić od żuli, lafirynd, kretaczy.
  • Odpowiedz
@defensor-fidei Zupelnie mnie nie nie zrozumiales, a sie czepiasz jak piętnastolatekciolatek ktorego trigeruje ze ktos nie lapie pokemonów. Sypiam w zaspie napisal, że Misiek przegral z kobietami. Odpisalem że sędzia nie wygrywa osobiscie, dlatego że ma zdolnosci takie albo inne, a jedynie tylko dlatego że stoi za nim panstwo. W tym sensie sędzia może byc nawet slaby albo podły, może byc nieudaczbikiem, może byc skorumpowany a i tak wygra, bo nikt nie
  • Odpowiedz
@defensor-fidei Nie wstydzę sie absolutnie tego, wręcz odwrotnie - ale nie rozumiem po co sie wywnętrzniasz o mnie na kanale o Woźnickim, bajtujesz mnie co i rusz, ewidentnie cie moja przynależnosc polityczna boli, albo liczysz na jakąs gównoburze tutaj że mnie szlag trafi, czy co. Możesz se darować bo jak.już mówilem, mam to co o mnie myslisz kompletnie gdzies.
  • Odpowiedz