Wpis z mikrobloga

#reprezentacja Nie zapomnijmy o tej postaci , kreującej się na wzorzec , osobę która ma prawo oceniać i wymierzać karę w mediach społecznościowych , podsuwająca nam CM711 na selekcjonera, agresywna „słownie” wobec osób które dostrzegały już wcześniej , ze Czesiu nie nadaje się na selekcjonera
Pobierz ALLSTALL - #reprezentacja Nie zapomnijmy o tej postaci , kreującej się na wzorzec , o...
źródło: comment_1670854344GUZ0CSivhdv8QBEJQpkS2e.jpg
  • 12
@mateosz_inbecki: Wiesz na tym też polega opinia jeśli gada z sensem i nagłaśnia obrzydliwe zachowania to czemu mam się z nim nie zgadzać i mówić ze dobrze gada ale kiedy zachowuje się jak sprzedajna #!$%@? mam prawo ją skrytykować ze jest obrzydliwą sprzedajną #!$%@?ą gorzej jeśli widzisz u typa tylko pozytywne lub negatywne cechy olewając wszystko inne
@ChwilowaZielonka: i tu się mylisz, pewnych ludzi po prostu się nie słucha, a ich opinie ma się w poważaniu zwłaszcza jeśli prezentują pewien toksyczny model narracji czy gburowata postawe. Tak jak korwina nie powinno się traktować inaczej niż cyrkowca mimo ze raz na ruski rok powie coś co ma ręce i nogi. Bo na koniec dnia to właśnie Ty jako ten luźny i rzekomo obiektywny i świadomy słuchacz tworzysz takim przyglupom
@mateosz_inbecki: ja go przestałem słuchać po aferze ze szklankami i jak obracał kota ogonem ale rozumiem ludzi którzy zerkną bo nie chce im się lub nie mają czasu szukać jakiś informacji po forach 3,4 godziny tylko obejrzą jego jakiś program 30 minutowy gdzie ma różne (często nie obiektywne ale jednak) inromacje