Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #pracbaza #przegryw ##!$%@?
Ja pitole mam 31 lat, zarabiam marne 4600 zł do ręki gdzie dla niektórych ludzi to i tak sufit.
A mój bratanek w wieku 16 lat, buduje jakieś spawny, budowle na serwerach jakiejś gry #minecraft
Ma zlecenia od polski po niemcy, usa itp.

I średni w miesiącu wyciąga 3 tysiące polskich złotych, a w wakacje 2 razy tyle.

Co ja zrobiłem źle w swojej karierze.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639702497a12ddf16484042b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
Chłopie nawet mi nie mów, mój znajomy zarabia 2 średnie krajowe sprzedając ciuchy z lumpa.
Chodzi po szmateksach, znajduje jakieś perełki.
A mój bratanek w wieku 16 lat, buduje jakieś spawny, budowle na serwerach jakiejś gry #minecraft


@AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawe, do mema "jestem modelką na instagramie" można dodać "jestem budowlańcem w minecrafcie"

A tak poważnie, to niczym się to nie różni od innych zawodów w przemyśle rozrywkowym. Muzycy, sportowcy, pisarze, poeci, tancerze, twórcy gier komputerowych - to wszystko są zawody, które polegają na dostarczaniu innym takiej lub innej rozrywki. Różni się tylko poziom
mateusza - > A mój bratanek w wieku 16 lat, buduje jakieś spawny, budowle na serwerac...

źródło: comment_16708515581tF7hBEeFDQdUQV2VSFcfz.jpg

Pobierz